Marvel stracił kolejne głośne nazwisko. Poteżny heros oficjalnie obsadzony!

Marvel mocno namieszał w harmonogramie zdjęciowym do filmu „Thunderbolts”, co przypłacił już startą jednej z głównych gwiazd produkcji. Teraz ujawniono, że kolejna gwiazda nie będzie mogła zagrać w nowej produkcji superbohaterskiej. Wiemy, kto zastąpi niedoszłych przedstawicieli MCU.

Dwa nowe nazwiska w obsadzie filmu „Thunderbolts

Początkowo w obsadzie filmu „Thunderbolts” mieli znaleźć się Steven Yeun, któremu przypadła rola Senntry'ego, potężnego herosa będącego marvelowskim odpowiednikiem Supermana. Na początku stycznia aktor zrezygnował z roli w filmie „Thunderbolts” ze względu na konflikt harmonogramów, a studio próbowało znaleźć idealnego kandydata na jego zastąpienie. Zgodnie z ostatnimi przeciekami padło na Lewisa Pullmana, aktora znanego przede wszystkim z filmu „Top Gun: Maverick” oraz serialu „Lekcje chemii”, w którym zagrał obok Brie Larson.

Opóźnienia w realizacji nowego filmu Marvela wywołane zeszłorocznymi strajkami i zmianami wprowadzonymi przez samego Disneya sprawiły, że z „Thunderbolts” musiała pożegnać się też inna gwiazda. Do MCU za sprawą tego filmu miała wkroczyć Ayo Edebiri, która niedawno odebrała statuetkę Emmy za rolę w serialu „The Bear”. Aktorka musiała zrezygnować z udziału w filmie z powodu konfliktu harmonogramów i zastąpi ją Geraldine Viswanathan znana z filmu „Strażnicy cnoty” i serialu „Cudotwórcy”.

Sprawdź też: Nowa Supergirl wybrana! Milly Alcock zagra w filmie o Supermanie!

Lewis Pullman i Geraldine Viswanathan

To, w kogo miała wcielić się Edebiri wciąż pozostaje tajemnicą, ale mówiło się, że zostanie przedstawiona jako asystentka Valentiny de Fontaine, która jest wyjątkowo sprawna w wypełnianiu swoich obowiązków i potrafi zaskoczyć nawet swoją szefową.

Thunderbolts wejdzie do kin 25 lipca 2025 roku. Produkcja przedstawi nam grupę antybohaterów działających na zlecenie amerykańskiego rządu, w której skład będą wchodzili: Jelena Belova (Florence Pugh), Red Guardian (David Harbour), Ghost (Hannah John-Kamen), Taskmaster (Olga Kurylenko), US Agent (Wyatt Russell) i Zimowy żołnierz (Sebastian Stan).

źródło: deadline.com / zdj. depositphotos