Marvel szuka aktorów do serialu „Tajna Inwazja”. Kogo zobaczymy na ekranie?

Wygląda na to, że Marvel rozpoczął poszukiwania aktorów do swojego serialu „Tajna Inwazja”. Kto może pojawić się w produkcji nawiązującej do popularnego komiksowego wydarzenia? Pojawiły się castingowe przecieki.

Tajna Inwazja” będzie kontynuowała zapoczątkowaną w filmie o Kapitan Marvel historię rasy Skrulli i opowie o ich inwazji na Ziemie. W produkcji zagrają Samuel L. Jackson wracający do roli Nicka Fury'ego, a także Ben Mendelsohn, który ponownie zagra Talosa. Serial znajdzie swój finał w filmie Kapitan Marvel 2”, a w wydarzenia wplątane zostaną rasy SkrulliKree, a także tajna organizacja SWORD, która debiutuje właśnie w serialu „WandaVision”.

Z najnowszych castingowych plotek wynika, że Marvel rozpoczął właśnie poszukiwania aktorów do zagrania nowych bohaterów w tym złoczyńcy. Do roli głównego antagonisty studio szuka aktora w wieku od 50 do 60 lat. Dokładniejsze szczegóły na temat postaci nie są obecnie znane, ale opis sugeruje, że najprawdopodobniej będzie to znany z komiksów Dorrek VII, cesarz Imperium Skrullów. W innej istotnej roli studio chce obsadzić aktorkę mającą od 40 do 50 lat, która będzie często pojawiała się na ekranie obok Nicka Fury'ego. Trzecia z postaci to nieco młodsza kobieta, którą może okazać się Abigail Brand, znana z komiksów bohaterka, która z czasem stanęła na czele organizacji SWORD.

tajna-inwazja-marvel-abigal.jpg

źródło: theilluminerdi.com / zdj. Marvel