Marvel szuka żydowskiego aktora do roli Moon Knighta? Inhumans powrócą? Nowe plotki

Nie wiemy jeszcze, kiedy serialowy Moon Knight zadebiutuje na platformie Disney+, ale najnowsze plotki sugerują, że Marvel rozpoczyna już szukanie odtwórcy głównej roli. Pojawia się też sugestia, że Kevin Feige zamierza wprowadzić do MCU nową wersję Inhumans.

Najnowsze plotki dotyczące serialowych produkcji Marvela sugerują, że studio rozpoczęło już poszukiwanie odtwórcy głównej roli w zapowiedzianym niedawno serialu „Moon Knight”. Mówi się, że studio szuka żydowskiego aktora, a typ urody kandydatów określany jest jako „żydowska wersja Zaca Efrona”. To, że Marvel chce, aby główną rolę otrzymał aktor pochodzący z Izraela, nie powinno dziwić fanów komiksów, ponieważ Marc Spector, czyli komiksowy Moon Knight jest synem żydowskiego Rabina. Na tym etapie nie jest do jednak jasne czy sam Zac Efron, który ma żydowskie korzenie, jest brany przez Marvela pod uwagę. Jedyne co sugeruje plotka to fakt, że studio szuka do zagrania w serialu aktora o podobnym typie urody. Warto jednak przypomnieć, że Efron był już łączony z Marvelem przy okazji filmu „The Eternals”, w którym miał zagrać Ikarisa, w którego ostatecznie wcieli się Richard Madden.

Druga informacja dotycząca serialowego świata Marvela sugeruje, że Kevin Feige chce wprowadzić do MCU nową wersję Inhumans, którzy w 2017 roku debiutowali na małym ekranie w fatalnie przyjętym serialu od ABC. Prezes Marvela zamierza wprowadzić nowe wersje bohaterów do swojego uniwersum przy okazji opowiadania historii Ms. Marvel, która zyskała swoje moce właśnie dzięki rasie Inhumans. Nie jest jednak jasne, którzy konkretnie bohaterowie mają trafić do MCU i czy stanie się to już za sprawą pierwszego sezonu solowego serialu o Ms. Marvel, czy dopiero w kolejnych etapach tworzenia jej świata.

źródło: Thegww.com / zdj. Paramount Pictures