Marvel szykuje nowy serial z superbohaterką! Silver Surfer też dostanie swój projekt?

Marvel ma zwolnić z tworzeniem nowych produkcji, ale to nie oznacza, że żadne nowe filmy i seriale nie będą trafiały na ekran. Ujawniono właśnie dwa z nadchodzących projektów, które skupią się na przygodach Srebrnego Surfera oraz nowej superbohaterki.

Srebrny Surfer z własnym projektem. Marvel pokaże żeńską wersję postaci?

Marvel najmocniej skupia się teraz na produkcji filmu o przygodach Fantastycznej czwórki. Z projektem od dłuższego czasu łączony jest Srebrny Surfer, który ma zadebiutować w MCU właśnie w ramach tego projektu. Okazuje się jednak, że bohater ma dostać też okazję do rozwijania swojej historii w ramach samodzielnej produkcji. Pojawiały się już pogłoski o serialu ze Srebrnym Surferem oraz krótszym filmie w ramach specjalnego projektu dla platformy streamingowej Disney+.

Sprawdź też: „Madame Web” z kompromitującym wynikiem w kinach. Nikt nie chce oglądać filmu z Sydney Sweeney.

I chociaż cały czas nie mamy pewności, czy projekt przygotowywany jest z myślą o małym, czy może jednak dużym ekranie, to z najnowszych przecieków wynika, że studio pracuje faktycznie nad solowym projektem z tą postacią. Jakiś czas temu mówiło się, że Marvel chce pokazać na ekranie żeńską wersję Srebrnego Surfera, która pojawiła się już kilkukrotnie w komiksach. Nie wiemy jednak, czy plany te cały czas są aktualne.

Po debiucie u Daredevila będzie własny serial Białego tygrysa?

Biały tygrys w Marvelu 

Na ekranie mamy jednak zobaczyć inną wersję żeńskiej postaci znanej z komiksów. Nowe przecieki z obozu Marvela sugerują, że wytwórnia pracuje nad solowym serialem, w którym zobaczymy przygody kobiecej wersji postaci znanej w komiksach jako White Tiger. W komiksowym świecie Marvela bohater ten debiutował jako mężczyzna, ale przez lata doczekał się też żeńskich odpowiedników.

Jako pierwszy, w 1975 roku w komiksach w Białego tygrysa wcielał się Hector Ayala, a następnie były to Angela Del Toro i Ava Ayala, która najprawdopodobniej będzie tą wersją, którą zobaczymy w MCU. Wszystkie wersje superbohatera czerpały swoje moce z potężnego Amuletu Białego Tygrysa, który obdarzał posiadacza zdolnościami bojowymi, znajomością sztuk walki, supersiłą i zwiększoną wytrzymałością.

Wiemy już, że postać ta zadebiutuje w MCU w serialu „Daredevil: Born Again”. Widzieliśmy już zdjęcia z planu potwierdzające jego obecność w produkcji, a teraz mówi się, że Marvel chce rozwinąć historię Białego Tygrysa w jego własnym serialu.

źródło: Daniel Richtman / zdj. Marvel