Marvel wraca do formy? Zwiastun „Tajnej Inwazji” zapowiada szpiegowski thriller w MCU

Marvel zaprezentował w nocy nowy zwiastun serialu „Tajna Inwazja”, który ma pojawić się na platformie Disney+ pod koniec czerwca tego roku. Czy produkcja podniesie dotychczasowy poziom serialowych produkcji MCU? Przekonajcie się.

Serial „Tajna Inwazja” w czerwcu na Disney+

Serial skupi się na opowiadaniu historii rasy Skrulli, którzy zadomowili się na Ziemi w latach 90. ubiegłego wieku i od dekad korzystają ze swojej umiejętności naśladowania wyglądu ludzi, przygotowując się do przejęcia kontroli nad planetą. Na trop spisku, który ma doprowadzić do obsadzenia podwójnych agentów na najważniejszych stanowiskach władzy na całym świecie, wpada Nick Fury. Gdy okazuje się, że za spiskiem stoją zmiennokształtni kosmici znani jako Skrulle, którzy potrafią doskonale naśladować wygląd każdego człowieka, były szef TARCZY zwraca się o pomoc do Talosa.

Sprawdź też: Lady Gaga też zatańczy na schodach. Nowe nagrania i zdjęcia z planu drugiego „Jokera”.

Tajna Inwazja” zadebiutuje na platformie Disney+ już 21 czerwca. W serialu do swoich ról wracają Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, który ponownie zagrał Talosa oraz Cobie Smulders wracająca jako Maria Hill. W zupełnie nowych bohaterów dołączających do rosnącego świata Marvela zagrają: Emilia Clarke, która wcieliła się w córkę Talosa, G’iah, Kingsley Ben-Adir grający Gravika, lidera zradykalizowanej grupy ekstremistów z rasy Skrulli, którzy chcą pozyskać cenne zasoby i są gotowi użyć siły do osiągnięcia swojego celu oraz Killian Scott. W obsadzie jest także Olivia Colman, która wcieliła się w agentkę MI6 chroniącą interesy Wielkiej Brytanii. Podobnie jednak jak w przypadku wszystkich bohaterów tej historii, pojawia się pytanie, czy nie ma też innego, ukrytego celu.

zdj. Marvel