Kingpin i Daredevil wracają w nowym serialu Marvela! To pierwsza produkcja MCU dla dorosłych – zwiastun

Pierwszą z premier Marvela zaplanowaną na 2024 roku jest serial „Echo”. O tym tytule mówiło się do tej pory głównie za sprawą jej kiepskiego przyjęcia przez testową publiczność i zmian wprowadzanych przez studio w celu poprawienia tempa historii. Teraz produkcja będąca spin-offem serialowych przygód Hawkeye'a doczekała się debiutanckiego zwiastuna.

Nowy serial Marvela z pierwszym zwiastunem. Tak prezentuje się „Echo

Echo” rozgrywa się po wydarzeniach pokazanych w serialu „Hawkeye” i skupia się na tym, jak Maya Lopez podejmuję próbę znalezienia własnej drogi w walce z przestępczością, aby na dobre przeistoczyć się w superbohaterkę znaną jako Echo. Aby tego dokonać, będzie musiała zmierzyć się ze swoją przeszłością i ponownie połączyć z kulturowym dziedzictwem, aby móc ruszyć naprzód.

W głównej roli wróciła Alaqua Cox, a na ekranie towarzyszyli jej Graham Greene znany między innymi z roli w filmie „Tańczący z wilkami” oraz Chaske Spencer, Tantoo Cardinal, Devery Jacobs, Cody Lightning i Zahn McClarnon. Swoje role w serialu powtórzyli też Vincent D'Onofrio Charlie Cox wcielający się w Daredevila.

Premiera Echo” odbędzie się na platformie Disney+ już 10 stycznia 2024 roku. Serial będzie wyróżniał się na tle poprzednich produkcji Marvel pod kilkoma względami. Po pierwsze wszystkie odcinki zostaną udostępnione jednego dnia, a po drugie, zwiastun ujawnia, że będzie to pierwsza produkcja MCU skierowana wyłącznie do dorosłego widza.

zdj. Marvel