Marvel zaskoczy fanów? Premiera serialu Moon Knight mocno przyspieszona?

Jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali Marvela w 2022 roku jest produkcja „Moon Knight”, w której Oscar Isaac zadebiutuje w roli nowego bohatera znanego z komiksów. Nowe przecieki z Marvela sugerują, że to właśnie „Moon Knight” będzie ku zaskoczeniu fanów pierwszą serialową premierą MCU w 2022 roku.

W oficjalnych komunikatach Marvel przekazał jedynie przybliżoną datę premiery jednego ze swoich seriali zaplanowanych na 2022 rok. Dowiedzieliśmy się, że w drugiej połowie roku zadebiutuje serial „Ms. Marvel”. Niektórzy fani byli zasmuceni faktem, że studio najwyraźniej nie zamierza wypuszczać w pierwszej połowie roku żadnej serialowej premiery na Disney+, ale wygląda na to, że obawy były nieuzasadnione. Najnowsze przecieki ze studia sugerują, że już 30 marca na platformę Disney+ zawita pierwszy odcinek serialu „Moon Knight”.

Jeśli chodzi o pozostałe seriale zaplanowane na 2022 rok, to najnowsze przecieki sugerują, że premiery produkcji „She-Hulk” możemy spodziewać się w maju, a wspomnianej „Ms. Marvel” w sierpniu.

Sprawdźcie też: Filmy i seriale Marvela na 2022 rok. Lista premier w kinach i na Disney+.

Serial „Moon Knight” przedstawi widzom historię Marca Spectora, świetnie wyszkolonego najemnika pracującego między innymi dla CIA. Podczas jednej z misji bohater uniknął śmierci dzięki pomocy egipskiego boga Księżyca znanego jako Khonshu. Wybawca Spectora zwiększył siłę i wytrzymałość bohaterka, który swoje nowe moce oraz wiele alternatywnych osobowości wykorzystuje do walki z przestępczością w Los Angeles. W obsadzie serialu są także Ethan Hawke grający głównego złoczyńcę oraz May Calamawy.

źródło: onetakenews.com / zdj. Marvel