Marzenie fanów się spełni? Tobey Maguire może wrócić jako Spider-Man w nowym filmie

Gigantyczny wręcz sukces filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu” na nowo rozbudził wyobraźnie fanów wcześniejszych wcieleń Petera Parkera, którzy zaczęli zastanawiać się, czy Andrew Garfield i Tobey Maguire mogą powrócić jak Peter Parker we własnych filmach. Nowa plotka głosi, że drugi z nich otrzyma ku temu szanse. Marzenie fanów się spełni? Tobey Maguire może wrócić jako Spider-Man w nowym filmie.

Sam Raimi i Tobey Maguire wrócą w filmie „Spider-Mana 4”?

Chwilę po premierze wielkiego hitu, jakim okazał się film „Spider-Man: Bez drogi do domu” głośno mówiło się o tym, że Andrew Garfield i Tobey Maguire mogliby powrócić do roli Petera Parkera w ramach kontynuacji swoich solowych serii. Początkowo głównie wspominano jednak o nakręceniu trzeciej części serii „Niesamowity Spider-Man” z Garfieldem, ale po jakimś czasie pojawiły się też spekulacje dotyczące czwartej odsłony serii, za którą odpowiadał Sam Raimi.

Reżyser wrócił już do Marvela za sprawą filmu „Doktor Strange w multiwersum obłędu” i rozbudził tym ruchem oczekiwania fanów na ponowne wkroczenie do świata Spider-Mana. W kwietniu zeszłego roku Raimi twierdził co prawda, że nie prowadził w tej sprawie żadnych rozmów, ale zaznaczał już wtedy, że w Marvelu wszystko jest możliwe i osobiście byłby zachwycony możliwością stworzenia kolejnej produkcji o Spider-Manie.

Sprawdź też: Zanim wrócą „The Boys” zobaczymy serial „Gen V”. Krew leje się litrami w nowym zwiastunie.

Teraz jeden z aktorów znany z filmów o Pajączku sugeruje, że Raimi przeszedł od słów do czynów i opracowuje „Spider-Mana 4”. Zasugerował to w jednym z ostatnich wywiadów Thomas Haden Church wcielający się w trzecim filmie serii w Sandmana. Aktor pojawił się też jako złoczyńca w filmie „Spider-Man: Bez drogi do domu” i teraz ujawnił, że chciałby jeszcze raz wrócić do świata Petera Parkera.

„Słyszałem plotki... że Sam Raimi zamierza zrobić kolejny [film o Spider-Manie] z Tobeyem [Maguire'em] i jeśli tak się stanie, prawdopodobnie poprowadzą kampanię, by zagrać w tym filmie przynajmniej epizod” – ujawnił w wywiadzie dla Comicbook.com. Na razie informację tę powinniśmy traktować jako plotkę, bowiem trudno ocenić, skąd pochodzi rewelacja, którą postanowił podzielić się Thomas Haden Church.

Nie mamy pewności, czy aktor usłyszał te informacje od kogoś związanego z projektem, czy może po prostu znalazł te informacje w sieci, gdzie od miesięcy fani spekulują na temat „Spider-Mana 4”. 

źródło: comicbook.com / zdj. Sony Pictures