Master Chief wraca na front. Pełny zwiastun 2. sezonu serialowej adaptacji „Halo”

Serwis streamingowy Paramount+ udostępnił w sieci pełny zwiastun następnej odsłony serialu „Halo”. Produkcja na motywach kultowej serii gier wideo wydawanych przez Xbox Game Studios powróci z drugim sezonem za niecały miesiąc.

Serialowe „Halo” wraca z drugim sezonem. Premiera w lutym

Akcja serialu będącego jedną z najchętniej oglądanych oryginalnych produkcji platformy Paramount+ rozgrywa się w XXVI wieku i opowiada o konflikcie pomiędzy ludźmi oraz teokratyczną koalicją obcych ras. Po tym jak sezon poprzedni zakończył się cliffhangerem, pierwszy wgląd w kontynuację zapowiada ciekawą kontynuację wątku Master Chiefa: dowiemy się przede wszystkim, jak na głównego bohatera wpłynęło przejęcie przez Cortanę (sztuczna inteligencja doczeka się też nowego wyglądu – jej design w premierowej odsłonie serialu spotkał się z krytyką ze strony fanów). W zwiastunie potwierdzono też, że pomimo dotkliwej porażki w finale pierwszego sezonu, siły Przymierza będą kontynuowały swój ludobójczy pochód przez galaktykę – tym razem z jeszcze większą żarliwością. 

Sprawdź też: Pikantna komedia dla dorosłych z Jennifer Lawrence trafiła na HBO Max!

„Master Chief John-117 prowadzi drużynę elitarnych Spartan przeciwko kosmicznemu zagrożeniu znanemu jako Przymierze. Będąc największą nadzieją ludzkości na zwycięstwo w otwartym konflikcie, John-117 odkrywa, że coś łączy go z pewną tajemniczą strukturą, mogącą skrywać klucz do zbawienia ludzkości. Albo jej ostatecznej zagłady” – czytamy w oficjalnym opisie serii.

Sprawdź też: Polska premiera „Diuny 2” przyspieszona! Film zobaczymy już w przyszłym miesiącu

Premiera 2. sezonu „Halo” w lutym. Gdzie oglądać serial?

W głównego bohatera serialowego „Halo”, czyli wspominanego Master Chiefa wciela się Pablo Schreiber znany z takich produkcji jak „Orange Is the New Black” oraz „Amerykańscy bogowie”. W obsadzie znaleźli się jeszcze Jen Taylor, znana jako głos Cortany w serii gier „Halo”, Natasha McElhone znana z serii „Californication” oraz Bokeem Woodbine, Shabana Azmi, Bentley Kalu, Natasha Culzac, Yerin Ha i Kate Kennedy.

Wraz z pełnym zwiastunem drugiego sezonu potwierdzono, że za oceanem premiera następnych odcinków odbędzie się 8 lutego. W Polsce nowe odcinki będzie można zobaczyć już dzień później. Dokładnie 9 lutego premierowa odsłona drugiej serii trafi do rodzimej oferty serwisu streamingowego SkyShowtime.

zdj. Paramount Plus