Matt LeBlanc pożegnał Matthew Perry’ego. „Możesz zachować te 20 dolców, które mi wisiałeś”

Ponad tydzień po pochowaniu Matthew Perry'ego, aktora znanego na całym świecie z roli Chandlera Binga, do odejścia gwiazdora „Przyjaciół” oficjalnie odniósł się jego kolega z planu tamtego sitcomu Matt LeBlanc, ekranowy Joey Tribbiani.

Gwiazdor „Przyjaciół” pożegnał Matthew Perry’ego we wzruszającym poście na Instagramie

Matthew. Żegnam cię z ciężkim sercem” – napisał w LeBlanc w osobistym pożegnaniu Perry'ego, zamieszczonym na Instagramie we wtorek. „Czas, który spędziliśmy razem, należy do najcenniejszych okresów mojego życia. Możliwość podzielenia z tobą sceny była prawdziwym zaszczytem – podobnie jak fakt, że mogłem nazywać cię moim przyjacielem. Zawsze będę uśmiechał się, gdy o tobie pomyślę i nigdy cię nie zapomnę. Nigdy. Rozwiń skrzydła i leć bracie, w końcu jesteś wolny. Kocham cię mocno. No i wygląda na to, że możesz zachować te 20 dolców, które mi wisiałeś”. 

Przypomnijmy, że jeszcze w ubiegłym tygodniu oświadczenie w sprawie zaskakującego odejścia Perry'ego zamieściła reszta pierwszoplanowej obsady „Przyjaciół”: Jennifer Aniston, David Schwimmer, Courteney Cox, Lisa Kudrow oraz Matt LeBlanc: „Wszyscy jesteśmy doszczętnie zdruzgotani stratą Matthew. Byliśmy kimś więcej niż tylko kolegami z serialu. Jesteśmy rodziną. Chciałoby się powiedzieć tak wiele, ale teraz poświęcimy chwilę na żałobę i pogodzenie się z tą dogłębną stratą. Z czasem, kiedy będziemy na to gotowi, zabierzemy głos. W tej chwili nasze myśli i miłość łączą się z rodziną Matty'ego, jego przyjaciółmi i wszystkimi, którzy go kochali na całym świecie”.

Perry zmarł 28 października w wieku zaledwie 54 lata. Przyczyna śmierci aktora nie została podana do wiadomości publicznej. Po przeprowadzeniu sekcji zwłok śledczy prowadzący dochodzenie w sprawie śmierci aktora oczekują aktualnie na raport toksykologiczny. Z ustaleń policji oraz lekarzy wynika jak na razie, że Perry nie zmarł najprawdopodobniej w wyniku przedawkowania alkoholu czy narkotyków.

Źródło: Instagram / zdj. NBC