Matt Long powróci w obsadzie finałowego sezonu „Turbulencji”

Matt Long, który w poprzednich sezonach serialu „Turbulencje” wcielał się w rolę Zeke'a Landona, powróci w obsadzie finałowej serii. O ponownym występie aktora, którego udział w produkcji stał do tej pory pod znakiem zapytania przez konflikty grafikowe, wspomniał twórca serialu, Jeff Rake.

Przypomnijmy, że „Turbulencje” miały zakończyć się wraz z końcem trzeciego sezonu, kiedy stacja NBC zrezygnowała z przedłużenia produkcji. Dalszy bieg serialu umożliwili fani, którzy rozpoczęli w mediach społecznościowych akcję ratunkową serialu, co z kolei poskutkowało przejęciem finałowego sezonu przez Netfliksa. Dotychczasowe plotki o niepełnym udziale w odcinkach Matta Longa zostały właśnie oficjalnie zdementowane przez Rake'a. W rozmowie z serwisem TVLine, showrunner oficjalnie potwierdził, że Zeke Landon powróci w finałowej serii i otrzyma dokładnie taki wątek, jaki oryginalnie dla niego przewidywano.

Ostatnia seria produkowana pod nadzorem streamera złoży się z 20 odcinków i zostanie podzielona przynajmniej na dwie części.

Serial opowiada o pokłosiu lotu Montego Air Flight 828, który wylądował bezpiecznie po niespokojnej podróży. Załoga i pasażerowie odetchnęli z ulgą, ale w ciągu kilku godzin, świat postarzał się o pięć lat, a ich przyjaciele, rodziny i koledzy — po opłakaniu ich straty — porzucili nadzieję i ruszyli dalej. W obliczu niemożliwego wszyscy otrzymują drugą szansę. Jednak w miarę jak ich nowa rzeczywistość staje się jasna, rozwija się głębsza tajemnica.

Źródło: Screen Rant / zdj. NBC