Matt Reeves i twórca „Paranormal Activity” nakręcą nowy horror

Matt Reeves („Cloverfield”, „The Batman”) i Steven Schneider, twórca serii „Paranormal Activity” wyprodukują wspólnie nowy horror, zatytułowany „Switchboard”. W przedsięwzięciu udział weźmie też Armaan Zorace, w ramach nowego studia produkcyjnego Dark Hell. 

Akcję „Switchboard” osadzono końcem lat czterdziestych ubiegłego wieku. Film opowie historię młodej telefonistki, która nawiązuje kontakt z seryjnym mordercą i wkrótce staje się jego kolejnym celem. Wraz z kolejnymi rozmowami prowadzonymi z psychopatą, bohaterka zaczyna kwestionować własne bezpieczeństwo, poczytalność, a wkrótce stawia znak zapytania nad naturą własnej rzeczywistości. 

Switchboard” jest jednym z pierwszych projektów finansowanych przez studio Dark Hell, które zapowiada realizację oryginalnych horrorów i szeroko pojętych opowieści z dreszczykiem. Za scenariusz odpowiada Devon Graye, aktor znany między innymi z „Dextera” i „Jeszcze raz”, który swoim pierwszym zrealizowanym tekstem zadebiutował w 2016 roku, przy okazji „Allison Adams”.

źródło: The Hollywood Reporter / zdj. Paramount