Matthew Goode zagra legendarnego producenta w serialu o „Ojcu chrzestnym”

Obsadzono kolejną z głównych ról w serialu „The Offer” powstającym dla platformy streamingowej Paramount+. W produkcji, która odsłoni kulisy tworzenia „Ojca chrzestnego” zagra Matthew Goode.

Aktor znany z takich produkcji jak „Strażnicy” w reżyserii Zacka Snydera i „Stoker” wcieli się w Roberta Evansa, legendarnego producenta i dyrektora studia Paramount Pictures, który miał spory wpływ na powstanie nie tylko „Ojca chrzestnego”, ale także inne hity wytwórni, takie jak chociażby „Chinatown” Ramana Polańskiego. Niedługo Matthew Goode pojawi się na dużym ekranie za sprawą filmu „King's Man: Pierwsza misja”.

W obsadzie serialu jest także Miles Teller mający zagrać nominowanego do Oscara producenta, Ala Ruddy'ego, który był jedną z kluczowych postaci odpowiedzialnych za pierwszą odsłonę „Ojca chrzestnego”, wraz z Francisem Fordem Coppolą, Bobem Evansem i Mario Puzo. Scenariusz do serialu „The Offer” przygotowany przez Lesliego Greifa i Michaela Tolkina powstał właśnie na doświadczeniach Ruddy'ego. Serial złoży się z dziesięciu odcinków i zostanie wyemitowany na platformie Paramount+.

źródło: deadline.com / zdj. The Weinstein Company

REKLAMA: Przekierowanie nastąpi za 15 sekund Przejdź na Filmozercy.com
test