Maximale i Autoboty na wspólnej grafice. Oto nowy plakat „Transformers: Przebudzenia bestii”

Paramount pokazał w sieci następny plakat przygotowany w ramach promocji widowiska „Transformers: Przebudzenie bestii”. Na najnowszej grafice w jednym miejscu zebrano Maximale i Autoboty: dwie rasy wywodzące się z Cybertrona, którym przyjdzie zmierzyć się w nowej odsłonie cyklu.

Przebudzenie bestii” zabierze widzów do roku 1994. W głównego bohatera filmu wcieli się Anthony Ramos. To były wojskowy z Brooklynu, który posiada niezwykłe umiejętności techniczne. Na ekranie partnerować będzie mu Dominique Fishback, pracowniczka muzeum zajmująca się badaniem starożytnych artefaktówJeśli chodzi o autoboty, to główną postacią filmu będzie sam Optimus Prime (Peter Cullen). Film przedstawi jego pierwszą przygodę na Ziemi

Sprawdź też: W mieście znowu rządzi szeryf. Timothy Olyphant wraca w kontynuacji serialu „Justified: Bez przebaczenia”

Za kamerą filmu stanął Steven Caple Jr. („Creed II”). Produkcja powstała według scenariusza Joby'ego Harolda, Darnella Metayera, Josha Petersa, Ericha Hoebera i Jona Hoebera. Wśród producentów widowiska znalazł się Michael Bay, czyli reżyser debiutanckiej odsłony cyklu wydanej w 2007 roku. Paramount chce, by Przebudzenie bestii dało początek nowej trylogii w uniwersum. 

Kinowy debiut „Przebudzenia bestii” odbędzie się już w przyszłym miesiącu, dokładnie 9 czerwca. 

Transformers Przebudzenie Bestii nowy plakat.JPG

Zdj. Paramount