Mckenna Grace w czwartym sezonie serialu „Opowieść podręcznej”

Hulu znalazło nową gwiazdę czwartego sezonu serialu „Opowieść podręcznej”. Kontrakt na zagranie w nowych odcinkach popularnej produkcji podpisała Mckenna Grace.

Grace pojawi się w serialu jako pani Keyes, inteligentna nastolatka, żona znacznie starszego mężczyzny, która twardą ręką rządzi swoim domem. Ma buntowniczą i wywrotową naturę, ale na zewnątrz jest spokojna i pobożna.

Prace produkcyjne nad kontynuacją „Opowieści podręcznej” zostały wstrzymane w marcu tego roku, ale ekipa wznowiła w końcu prace nad nowymi odcinkami dwa tygodnie temu w Toronto. Nowa data premiery kolejnego sezonu została presunięta na 2021 rok.

Pierwszy sezon serialu przedstawiającego opartą na powieści Margaret Atwood dystopijną wizję świata, w którym kobiety muszą walczyć o swoją wolność, debiutował na małym ekranie w kwietniu 2017 roku, a od czerwca tamtego roku mogliśmy oglądać odcinki trzeciej serii. Jej ostatni epizod został pokazany 14 sierpnia. Główną rolę w serialu gra Elisabeth Moss („To my”, „Mad Men”). Na ekranie pojawiają się też Joseph Fiennes, Yvonne Strahowski, Samira Wiley i Alexis Bledel. 

źródło: deadline.com / zdj. New Line Cinema / Warner Bros.