Megan Fox w zwiastunie nowej wersji „Bonnie i Clyde”. Premiera już za kilka dni

Na kilka dni przed premierą w serwisach VOD w sieci ukazał się zwiastun zapowiedzianej jeszcze w ubiegłym roku nowej wersji słynnej historii Bonnie i Clyde'a. Zobaczcie jak w jednej z głównych ról prezentuje się Megan Fox („Transformers”, „Zabójcze ciało”). 

Zgodnie z zapowiedziami film „Johnny & Clyde” opowie zupełnie nową wersję historii popularnej pary rabusiów i morderców, którzy przemierzali Stany Zjednoczone i rabowali kolejne banki. W nowej inkarnacji opowieści ich celem będzie dobrze prosperujące kasyno prowadzone przez niejaką Alanę i jej szefa ochrony, którzy rządzą nie tylko kasynem, ale także lokalną bandą.

Sprawdź też: Sylvester Stallone wróci w kontynuacji filmu „Na krawędzi”

Poza Fox w obsadzie „Johnny & Clyde” są też: Armen Garo („Infiltracja”), Sean Ringgold („American Gangster”), Nic Principe („Vault”), Brett Avar („Young Rock”), Sydney Jenkins („Jest Originals”), Tyson Ritter („Kaznodzieja”), Vanessa Angel („Kingpin”) i Bai Ling („The Crow”). Prace nad filmem toczyły się w Rhode Island w Nowej Anglii. Produkował między innymi Chad A. Verdi w ramach swojej firmy Verdi Productions. Za kamerą stanął Tom DeNucci („Vault”).

Premiera w ramach platform VOD odbędzie się już za kilka dni, dokładnie 5 maja

zdj. Screen Media