Michael Giacchino napisze muzykę do serialu „Tajna Inwazja”

Michael Giacchino ponownie zajmie się stworzeniem muzycznej oprawy do superbohaterskiego widowiska Marvela. Tym razem kompozytor został zatrudniony do pracy przy serialu „Tajna Inwazja”.

Giacchino odpowiadający za muzykę do wszystkich produkcji, w których Spider-Mana zagrał Tom Holland powróci do świata Marvela przy okazji jednego z najważniejszych serialowych wydarzeń MCU, produkcji „Tajna Inwazja” opowiadającym o inwazji Skrulli na Ziemie. W produkcji zagrają Samuel L. Jackson wracający do roli Nicka Fury'ego, a także Ben Mendelsohn, który ponownie zagra Talosa. Serial ma znaleźć swój finał w filmie Kapitan Marvel 2”, a w wydarzenia wplątane zostaną rasy SkrulliKree, a także tajna organizacja SWORD, która debiutuje właśnie w serialu „WandaVision”.

Giacchino to jeden z naczelnych kompozytorów Disneya i Marvela do tej pory stworzył muzykę do takich filmów jak: „Iniemamocni”, „Auta 2”, „John Carter”, „Kraina jutra”, „W głowie się nie mieści”, „Zootopia”, „Doktor Strange”, „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, „Coco” i „Iniemamocni 2”. Kompozytor w najbliższym czasie powróci także do drugiej franczyzy Marvela, serii o przygodach Doktora Strange'a.

źródło: thedisinsider.com / zdj. Marvel