Michael Keaton zachwycony „Sokiem z żuka 2”. Znowu usłyszymy tę piosenkę!

Czekacie na kontynuację „Soku z żuka”? Jeśli tak to mamy dobrą wiadomość. Druga część kultowej produkcji z 1988 roku zebrała właśnie pierwszą pochwałę. Film miał okazję obejrzeć już jeden z jego gwiazdorów. Michael Keaton twierdzi, że mamy do czynienia ze świetnym widowiskiem i warto było tyle czekać. Dostaliśmy też potwierdzenie, że jedna z piosenek, która pojawiła się w oryginale, powróci w drugiej odsłonie.

Michael Keaton chwali „Sok z żuka 2” – „nie byłem na to gotowy”

Michael Keaton wracający do swojej legendarnej roli w kontynuacji „Soku z żuka” ma świetną wiadomość dla wszystkich fanów czekających na nową produkcję wyreżyserowaną przez Tima Burtona. Aktor gościł ostatnio w programie „The Jess Cagle Show” i został zapytany o to, jak zapowiada się druga część kultowej komedii grozy. Aktor przyznał, że miał już okazję obejrzeć „Sok z żuka 2” i jest zachwycony końcowym efektem.

Sprawdź też: „Oppenheimer” w końcu w streamingu! Ten tydzień to wysyp wielkich premier!

„Obejrzałem to ostatnio i zamierzam obejrzeć ponownie po kilku drobnych poprawkach w montażu i śmiało mogę powiedzieć, że jest świetny” – przekonywał Keaton. „[Oryginał] był tak zabawny i ekscytujący wizualnie. [Kontynuacja] też ma to wszystko i naprawdę wygląda świetnie i w kilku momentach wywołuje interesujące emocje. Nie byłem na to gotowy. Wypada świetnie”.

Ta piosenka ponownie pojawi się w „Soku z żuka

Sok z żuka Catherine O'Hara

W innej rozmowie Keaton pokusił się także o pochwały dla całej obsady. Aktor zapewniał, że wszyscy wypadli świetnie, ale na szczególne uznanie zasługuje w jego ocenie przede wszystkim Catherine O'Hara. Aktorka ma zapewnić nam jeszcze większą dawkę humoru niż w oryginale.

Ostatnio o film zapytana została też sama O'Hara i to właśnie od niej dowiedzieliśmy się, że w „Soku z żuka 2” usłyszymy jedną z najpopularniejszych piosenek wykorzystanych w pierwszej odsłonie. Aktorka wcielająca się w Delię Deetz potwierdziła, że Tim Burton ponownie znalazł w swoim filmie na utwór Harry'ego Belafonte zatytułowany „Day-O (The Banana Boat Song)”. Nie wiemy jeszcze, w jaki sposób piosenka zostanie wykorzystana tym razem, ale w filmie z 1988 roku towarzyszyła jednej z najbardziej pamiętnych scen całego filmu.

Obok Michaela Keatona i O'Hary w obsadzie meldują się także Winona Ryder, Jenna Ortega, Monica Bellucci, Justin Theroux oraz Willem Dafoe. Do kin „Sok z żuka, Sok z żuka” wejdzie 6 września 2024 roku.

zdj. Warner Bros.