Michael Myers powraca w finałowym zwiastunie slashera „Halloween zabija”

Do sieci trafił finałowy zwiastun filmu „Halloween zabija”. Dreszczowiec opowiadający o kolejnym starciu Laurie Strode ze swoim nemesis, Michaelem Myersem trafi do kin 15 października. Jednocześnie, film zaliczy premierę na plaftormie Peacock.

Akcja filmu „Halloween zabija” rozpocznie się już na kilka minut po finale poprzedniej części. Po tym, jak Laurie Strode , jej córka Karen i wnuczka Allyson zostawiły Michaela Myersa na pewną śmierć w płonącym domu, Laurie zostaje przewieziona do szpitala z poważnymi obrażeniami. Kobieta wierzy, że w końcu zabiła swojego prześladowcę, ale Michaelowi udaje się uciec, a jego niepohamowana chęć zabijania trwa w najlepsze. Zraniona Laurie próbuje przygotować się na kolejne starcie z Mayersem i chce zmobilizować całe Haddonfield do walki z mordercą. Wraz ze swoją córką i wnuczką Laurie dołącza do grupy pozostałych ocalałych z poprzednich masakr Myersa i wyruszają na polowanie, chcąc raz na zawsze zabić swojego prześladowcę.

Główne role zagrali ponownie Jamie Lee CurtisKyle RichardsNancy Stephens i Charles Cyphers. W Michaela Myersa jeszcze raz wcielili się Nick Castle i James Jude Courtney. Za reżyserię odpowiada David Gordon Green, twórca poprzedniej odsłony.

 

Zdj. Universal