„Midway” i „Na noże” na Blu-ray i DVD – przegląd ofert i specyfikacja

Od 25 marca w polskich sklepach dostępne są wydania DVD i Blu-ray z filmem Na noże”, w którym główne role zagrali Daniel Craig, Ana de Armas, Chris Evans i Christopher Plummer oraz wojennym widowiskiem „Midway” od Rolanda Emmericha. We wpisie znajdziecie przegląd ofert na wszystkie z wydań oraz ich specyfikacje.

W obydwu przypadkach doczekamy się standardowych wydań na Blu-ray i DVD. Na płytach Blu-ray znajdziemy oryginalną ścieżkę dźwiękową, jak i polskiego lektora w formacie DTS-HD Master Audio 5.1. Nie zabraknie także polskich napisów.

O filmie

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Thrombey zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Thrombeya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu również nie brakowało nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, „bliscy” Thrombeya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.

„Na noże” Blu-ray – opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

„Na noże” DVD – opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Specyfikacja wydania Blu-ray

Dystrybucja

Monolith

Data wydania

25.03.2020

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

130

Liczba nośników

1

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 1.85:1

Dźwięk oryginalny

DTS-HD Master Audio 5.1 angielski

Polska wersja

DTS-HD Master Audio 5.1 (lektor) i napisy

O filmie

Wojna na Pacyfiku, której początek dał atak Cesarskich Sił Powietrznych na bazę Pearl Harbor, od początku układała się po myśli japońskiego dowództwa. Duża część amerykańskiej floty wojennej uległa zniszczeniu, a dowództwo, szczególnie polityczne, nie potrafiło odnaleźć się w nowej sytuacji. W takich okolicznościach amerykańska baza na Midway pełniła rolę ostatniego szańca obrony, przerwanie którego pozwoliłoby Japonii zapanować niepodzielnie na Pacyfiku i tym samym przesądzić o losach wojny. Śledzimy dzieje bitwy oczami zwykłych marynarzy, pilotów, a także generałów i polityków, których decyzje miały wpływ na życie tysięcy ludzi.

„Midway” Blu-ray – opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

„Midway” DVD – opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Specyfikacja wydania

Dystrybucja

Monolith

Data wydania

25.03.2020

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

138

Liczba nośników

1

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 2.39:1

Dźwięk oryginalny

DTS-HD Master Audio 5.1 angielski

Polska wersja

DTS-HD Master Audio 5.1 (lektor) i napisy

zdj. Lionsgate