Mila Jovovich znowu mierzy się z apokalipsą. Pierwsze zdjęcie z filmu „Breathe”

Mila Jovovich znana z filmowej serii „Resident Evil” zagrała jedną z głównych ról w surwiwalowym thrillerze „Breathe”. Zobaczcie, jak aktorka prezentuje się na pierwszym zdjęciu z produkcji, w której występują także Jennifer Hudson („Dreamgirls”), raper Common („John Wick 2”), Quvenzhané Walis („Bestie z południowych krain”), Sam Worthington („Avatar”).

Po tym, jak Ziemia przestaje nadawać się do zamieszkania z powodu braku tlenu, Maya (Hudson) i jej córka Zora (Wallis) zmuszone są żyć pod ziemią, a krótkie wypady na powierzchnię umożliwia im jedynie supernowoczesny kombinezon tlenowy, wykonany przez męża Mayi, Dariusa, który rzekomo nie żyje. Na drodze bohaterek zjawia się tajemnicza para, która twierdzi, że zna Dariusa. Maya wpuszcza ich do swojego bunkra, ale czy może mieć pewność, że nieznajomi rzeczywiście są tymi, za których się podają?

Sprawdź też: Laura Dern z potajemnym cameo w drugim sezonie „Białego Lotosu”.

Film wyreżyserował Stefon Bristol na podstawie scenariusza napisanego przez Douga Simona („Demonic”), który znalazł się na słynnej Czarnej liście hollywoodzkich skryptów. Wśród producentów znaleźli się Basil Iwanyk i Erica Lee z Thunder Road Films oraz Christian Mercuri z Capstone. Ruzanna Kegeyan z Capstone zajmuje się produkcją wykonawczą wraz z Davidem Haringiem, Esther Hornstein i Willem Flynnem.

Mila Jovovich na zdjeciu z filmu Breathe-min.jpg 

zdj. Capstone