Miniseria „Young Hellboy” otrzymała następną alternatywną okładkę

W sieci ukazała się nowa, alternatywną okładkę do jednego z zeszytów debiutującej w lutym serii komiksowej o najmłodszych latach Hellboya. W ramach czterozeszytowego minicyklu „Young Hellboy: The Hidden Land” Mignola połączył siły ze scenarzystą Tomem Sniegowskim oraz rysownikiem Craigiem Rousseau (odpowiadającym też za nowy wariant okładkowy).

Jak wynika z oficjalnego opisu udostępnionego przez Dark Horse Comics, miniseria rozgrywająca się w 1947 roku opowie o jednej z wczesnych wypraw Hellboya i profesora Bruttenholma. Zmierzając do Ameryki Południowej celem wzięcia udziału w pracach archeologicznych, bohaterowie wylądują na bezludnej wyspie. Wkrótce, dwójce przyjdzie zmierzyć się z wszelkiej maści monstrami: dinozaurami, gigantycznymi orangutanami i królową wampirów. Autorzy obiecują pulpową rozrywkę utrzymaną w stylu groszowych opowieści z lat trzydziestych ubiegłego wieku. 

Za okładki wszystkich komiksów odpowie rysownik Matt Smith. Przygotowaniem wariantów, poza Beckert, zajęli się Dave Stewart, Rachele Argano, Anthony Carpenter oraz sam Mignola

EBB3B915-9087-4683-A794-B1DB0AC8DED1.jpeg

źródło: Bleeding Cool / zdj. Dark Horse