Moc filmowych i serialowych atrakcji w lutym na Disney+! Te nowości musisz zobaczyć!

Co czeka na nas w lutowej ofercie serwisu Disney Plus? Znamy już listę seriali i filmów przygotowanych na drugi miesiąc 2024 roku. Wśród nich znajdziemy nowy film Marvela i jedną z najbardziej wyczekiwanych premier serialowych tego roku. Oto lista filmów i seriali, które będzie można obejrzeć w lutym na Disney+.

Co obejrzeć na Disney+? Te filmy i seriale zobaczymy w lutym!

W lutym subskrybenci Disney+ będą mogli przenieść się do świata feudalnej Japonii za sprawą serialu „Szōgun”, którego gwiazdami są Hiroyuki Sanada oraz Anna Sawai znana z serialowego spin-offu „Godzilli”. Nowa ekranizacja kultowej powieści Jamesa Clavella pod tym samym tytułem przypadnie na 27 lutego.

Na początku miesiąca będzie można natomiast sięgnąć po najnowszy film od Marvel Studios. Do streamingu zawita „The Marvels”, w którym niecodzienne trio musi zjednoczyć siły w próbie ratowania świata. Znajdzie się też coś dla fanów przygód z odległej galaktyki. W ofercie Disney+ zadebiutuje bowiem trzeci sezon animowanego serialu „Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja”.

„The Marvels” – 7 lutego

The Marvels premiery Disney Plus

Carol Danvers znana jako Kapitan Marvel zdołała odzyskać swą prawdziwą tożsamość od tyranów Kree i dokonała zemsty na Najwyższej Inteligencji. W konsekwencji Carol niesie na swych barkach ciężar zdestabilizowanego świata. Pełniąc swoje obowiązki, Carol Danvers / Kapitan Marvel przypadkowo trafia do rewolucjonisty Kree. Jej moce łączą się z mocami superfanki z Jersey City, Kamali Khan – Ms. Marvel – oraz z siostrzenicą Carol, z którą nie utrzymuje kontaktów, obecnie astronautką S.A.B.E.R, kapitan Monicą Rambeau. Teraz to niezgrane trio musi wspólnymi siłami dać prawdziwy popis i w zgrany sposób uratować świat jako „The Marvels”.

„Suncoast” – 9 lutego

Suncoast premiery Disney Plus

Zainspirowana wydarzeniami ze swojej młodości reżyserka Laura Chinn ukazuje losy nastolatki, która razem ze swoją zuchwałą matką, opiekuje się ciężko chorym bratem. Dziewczyna nawiązuje nieoczekiwaną przyjaźń z ekscentrycznym aktywistą, w cieniu trudnych decyzji związanych ze złożonym przypadkiem medycznym.

„Szōgun” – 27 lutego

Szogun premiery Disney Plus

„Szōgun” zabiera widzów do stojącej u progu wojny domowej Japonii z roku 1600. Lord Yoshii Toranaga (Hiroyuki Sanada) musi walczyć o życie, gdy jego wrogowie z Rady Regentów jednoczą się przeciwko niemu. Niespodzianie do wybrzeża jednej z japońskich wiosek rybackich przybija tajemniczy statek z angielskim nawigatorem Johnem Blackthorne’em na pokładzie. Informacje, które ma przybysz, mogą pomóc Toranadze w walce o władze. Losy Toranagi i Blackthorne'a nierozerwalnie wiążą się z ich tłumaczką, Todą Mariko (Anna Sawai) – tajemniczą chrześcijańską szlachcianką i ostatnią przedstawicielką zhańbionego rodu. Służąc swemu panu w tym napiętym okresie politycznym, Mariko musi pogodzić współpracę z Blackthorne’em ze swoją wiarą, której zawdzięcza życie, oraz zobowiązaniami wobec zmarłego ojca.

Premiery na Disney+ w lutym 2024:

  • „Ja” – 2 lutego
  • „The Marvels” – 7 lutego
  • „Suncoast” – 9 lutego
  • „Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja” sezon 3 – 21 lutego
  • „Bob’s Burgers” sezon 14 21 lutego
  • „Szōgun” – 27 lutego
  • „Snowfall” sezon 6 – 28 lutego
  • „Jeszcze będzie dobrze” – 28 lutego

zdj.