Mroczny Rycerz Afflecka na nowym bat-motocyklu. Nowe zdjęcia z planu „The Flash”

W Wielkiej Brytanii nieprzerwanie od kilku tygodni trwają prace nad filmem „The Flash”, w którym zobaczymy dwóch Batmanów. Do roli Mrocznego Rycerza powrócą Ben Affleck oraz Michael Keaton. Najnowsze zdjęcia i nagrania z planu pokazują, jak będzie prezentował się nowy strój bohatera granego przez Afflecka, który będzie poruszał się na bat-motocyklu.

Zdjęcia do najnowszego superbohaterskiego widowiska studia Warner Bros. kręcone są obecnie w Glasgow, ale na planie cały czas nie pojawił się jeszcze Ben Affleck, który świętował niedawno urodziny swojej partnerki, Jennifer Lopez we Francji. Na planie zauważony został natomiast dubler aktora, który przywdział nowy strój Batmana i poruszał się po ulicach szkockiego miasta na bat-motocyklu.

Oprócz Afflecka i Keatona w obsadzie produkcji są Ezra Miller wracający jako Flash,  Sasha Calle grająca Supergirl, Maribel Verdu, która zagra matkę Flasha, Kiersey Clemons mająca zagrać Iris West oraz Ron Livingston w roli ojca Flasha. W pozostałych rolach wystąpią: Saoirse-Monica Jackson, Rudy Mancuso oraz Ian Loh, który zagra młodego Barry'ego Allena.

Premierę filmu „The Flash” zapowiedziano na 4 listopada 2022 roku.

zdj. Warner Bros.