„Na noże 2” będzie dłuższe od pierwszej części. Znamy czas trwania filmu Riana Johnsona

Powoli zbliżamy się do jesiennego sezonu festiwalowego, który przyniesie nam między innymi debiut drugiej odsłony serii „Na noże”. Ujawniono właśnie, ile potrwa nowy film Riana Johnsona, który zadebiutuje już we wrześniu podczas tegorocznego festiwalu w Toronto.

Kontynuacja kryminału z Danielem Craigiem w roli głównej przedstawi zupełnie nową zagadkę, a  charyzmatyczny detektyw Benoit Blanc tym razem znajdzie się w malowniczej Grecji. W rolach głównych obok Craiga pojawią się: Madelyn Cline, Kate Hudson, Janelle Monae, Dave Bautista, Edward Norton, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr. oraz Jessica Henwick.

Prace na planie filmu „Glass Onion: A Knives Out Mystery” zakończono we wrześniu ubiegłego roku. Prawa dystrybucyjne do sequela nabyła platforma Netflix, która zapłaciła za nie 450 milionów dolarów. Na początku tego roku dowiedzieliśmy się również, że streamer planuje uprzednio pokazać film Johnsona na jednym z ważnych festiwali filmowych, a kilka tygodni temu potwierdzono, że będzie to Festiwal w Toronto zaplanowany w tym roku na 8-18 września.

Sprawdź też: Scenariusz do filmowej kontynuacji „Peaky Blinders” prawie gotowy. Kiedy ruszają zdjęcia?

Premiery filmu „Glass Onion: A Knives Out Mystery” w streamingu możemy spodziewać się  natomiast w okolicy tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Z ujawnionych właśnie informacji wynika, że film potrwa 2 godziny i 19 minut, co uczyni go nieco dłuższą produkcją od pierwowzoru, który liczy sobie 130 minut.

zdj. Netflix