Na Pandorę wrócimy już w grudniu. Tym razem do świata z „Avatara” trafimy za sprawą gry

Jeśli do gustu przypadły Wam dwa dotychczasowe filmy z cyklu „Avatara” od Jamesa Camerona, istnieje szansa, że odnajdziecie się w klimatach nowej przygodowej gry akcji FPP pt. „Avatar: Frontiers of Pandora”. Tytuł zadebiutuje na konsolach nowej generacji i komputerach już 7 grudnia tego roku. Sprawdźcie świeżutki zwiastun produkcji oraz materiał z gry.

Gotowi, by wrócić na Pandorę? Pomoże w tym Wam „Avatar: Frontiers of Pandora”

Akcja gry toczy się na nieznanych dotąd Zachodnich Rubieżach Pandory. Gracz wciela się w dziecko dwóch światów – wychowanego przez ZPZ przedstawiciela rasy Na'vi. Gdy piętnaście lat później odzyskuje wolność, okazuje się, że czuje się obco we własnej ojczyźnie. Postać dołącza do innych klanów, by chronić Pandorę przed ZPZ, odzyskuje więź z utraconym dziedzictwem i odkrywa, co tak naprawdę oznacza przynależność do Na'vi.

Fabuła gry rozpoczyna się po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym filmie z serii. Do dyspozycji graczy będzie otwarty świat, który eksplorować będzie można z perspektywy pierwszej osoby. Za powstanie tytułu odpowiada firma Ubisoft oraz należące do niej szwedzkie studio Massive Enterianment („Far Cry 3”). Gra powstała we współpracy z Disneyem, firmą producencką Camerona i studiem Lightstorm Entertainment.

Sprawdź też: „Avatar: Istota wody” w końcu doczeka się wersji 4K UHD! Będzie też premiera pierwszej części

Źródło i zdj. Ubisoft