Na te filmy i seriale czekaliście! Netflix zaczyna kwiecień z przytupem!

W nowy miesiąc wkraczamy z solidną dawką nowości na platformie Netflix. W wielkanocny poniedziałek do oferty serwisu zawitało kilka wyczekiwanych filmów oraz seriali, które pierwszy raz pojawiły się w katalogu Netfliksa. Już nie musicie zastanawiać się, co obejrzeć w streamingu.

Co obejrzeć na Netflix? Premiery i nowości w kwietniu

Jeśli szukacie czegoś na poniedziałkowy seans, to mamy dobre wiadomości. Początek kwietnia przyniósł na platformie Netflix premiery głośnych filmów i seriali. Początek nowego miesiąca to czas premiery zarówno takich produkcji, które wracają do oferty serwisu po długiej przerwie, jak i tych, które jeszcze na Netfliksie nie gościły. Do pierwszej grupy należy między innymi serial „Sherlock”, który opuścił polską ofertę streamingowego giganta w 2022 roku. Od dzisiaj możecie ponownie obejrzeć wszystkie odcinki popularnej produkcji z główną rolą Benedicta Cumberbatcha.

Sprawdź też: Kina zdobyte! Godzilla i Kong najlepsi, ale „Diuna 2” nadal świetnie zarabia.

Zupełnymi nowościami na Netflix są natomiast kolejne seriale dostępne do tej pory w Polsce wyłącznie na platformie HBO Max. Pierwszy z nich to „Stamtąd”, tytuł, który spodoba się przede wszystkim osobom szukającym serialu grozy z tajemnicą w tle w klimacie „Zagubionych”. Serial zabiera nas do małego miasteczka wyjętego prosto z sennego koszmaru, które więzi każdego, kto do niego dociera.

Seks w wielkim mieście na Netflix

Ponadto HBO sprzedało licencję Netfliksowi na jeden ze swoich najpopularniejszych seriali. Na platformie obejrzycie od dzisiaj wszystkie sześć sezonów „Seksu w wielkim mieście opowiadającego o czterech przyjaciółkach żyjących w Nowym Jorku, które dzielą się ze sobą swoimi seksualnymi przygodami i innymi historiami z osobistego życia.

Dla fanów filmowych wrażeń Netflix przygotował dzisiaj premierę trylogiiWięzień labiryntu”, która ostatnio była dostępna wyłącznie na platformie Disney+ oraz filmy „Przemytnik”, w którym możemy obserwować historię tytułowego Przemytnika granego przez Clinta Eastwooda. Pojawiło się też coś dla osób szukających romantycznego seansu: kultowy melodramat „Angielski pacjent”.

Co obejrzeć? Premiery na Netflix (1 kwietnia)

  • „Ojciec Stu”
  • „Seks w wielkim mieście”, sezony 1-6
  • „Jesus Revolution”
  • „Przemytnik”
  • „Stamtąd” sezon 1
  • „Sherlock” sezony 1-4
  • „Angielski pacjent”
  • „Więzień labiryntu”
  • „Więzień labiryntu: Próby ognia”
  • „Więzień labiryntu: Lek na śmierć”

zdj. Netflix