Na ten serial czekacie! Co obejrzymy w czerwcu na Prime Video? Mamy zapowiedzi

Mamy czerwcowe zapowiedzi od kolejnego ze streamingowych graczy. Po tym, jak swoje nowości na najbliższy miesiąc ujawniły serwisy Disney+ i Netflix przyszła pora na platformę Prime Video. Jedno jest pewne, nie będzie można narzekać na niedobór serialowych i filmowych premier w ciągu najbliższych tygodni. Zobaczcie, co przygotował Amazon.

Najlepsze premiery na czerwiec. Swoje nowości ujawnia Prime Video

Na najbliższe tygodnie serwis Prime Video przygotował dla swoich widzów cztery oryginalne produkcje. Największą serialową premierą będzie powrót produkcji „The Boys” bazujący na komisach Gartha Ennisa, który niedawno doczekał się już przedłużenia na kolejną serię.

Druga z premier, to kostiumowy serial „My Lady Jane”, produkcja zabierająca nas do alternatywnego świata Tudorów to gatunkowy miks akcji, komedii i wulgarnych tekstów. Czerwiec będzie też miesiącem dokumentów. Platforma pokaże produkcje podsumowujące wyjątkowe kariery Rogera Federera i Celine Dion.

„The Boys” sezon 4

The Boys sezon 4

W 4. sezonie świat znajduje się na skraju upadku. Mimo panowania Homelandera, który umacnia swoją władzę, Victoria Neuman zbliża się do zdobycia fotela w Białym Domu. Butcher, któremu zostało tylko kilka miesięcy życia, stracił syna Becci oraz stanowisko lidera Boysów. Reszta zespołu ma dość jego kłamstw. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego bohaterowie muszą znaleźć sposób na współpracę i uratowanie świata, zanim będzie za późno. 

„Federer: Twelve Final Days”

Federer dokument

Intymny dokument, w którym widzowie mogą śledzić ostatnie 12 dni wyjątkowej kariery Rogera Federera. Film początkowo miał być pamiątką tylko dla samego tenisisty, a nagrania nigdy nie planowano udostępnić publicznie. Twórcom udało się uchwycić Federera w jego najbardziej bezbronnych i szczerych momentach, gdy żegnał się z grą oraz fanami, którzy byli z nim przez ostatnie dwie dekady. W filmie zobaczymy też wywiady z legendarnymi rywalami, ale też prywatnie bliskimi przyjaciółmi Rogera, m.in. z Rafaelem Nadalem, Novakiem Djokovićem czy Andym Murrayem. Rozmowy te pokażą wyjątkową relację pomiędzy Federerem a kolegami z kortu.  

„Jestem Celine Dion”

celine dion dokument

Głęboki, poruszający oraz szczery wgląd w życie prywatne ikony i supergwiazdy międzynarodowej sceny muzycznej. Film, który jest swoistym listem miłosnym do fanów, ukazuje walkę Céline Dion ze zmieniającą jej życie chorobą. Ten inspirujący dokument podkreśla rolę muzyki, która od zawsze była przewodnikiem artystki, a także niezłomność jej ducha.

„Moja Lady Jane” sezon 1

Moja Lady Jane sezon 1

Inspirowany powieścią o tym samym tytule serial opowiada historię rodziny królewskiej Anglii, w której syn króla Henryka VIII, Edward, nie umiera na gruźlicę, a Lady Jane Grey oraz jej mąż Guildford nie zostają ścięci na szubienicy. Błyskotliwa Jane niespodziewanie zostaje królową Anglii, tym samym stając się celem złoczyńców dążących do zdobycia nie tylko jej korony, ale i głowy. My Lady Jane to epicka opowieść o prawdziwej miłości i wielkiej przygodzie, w której Lady Jane musi uratować zarówno siebie, jak i królestwo. 

Prime Video – co obejrzeć w czerwcu?

  • „The Boys” sezon 4 – premiera 13 czerwca
  • „Federer: Twelve Final Days” – premiera 20 czerwca
  • „Jestem Celine Dion” – premiera 25 czerwca
  • „Moja Lady Jane” sezon 1– premiera 27 czerwca

zdj. Amazon Prime Video