Nachodzą Cenobici. Otrzymaliśmy kolejny singiel ze ścieżki dźwiękowej „Hellraisera”

Wydawnictwo muzyczne Lakeshore Records zamieściło w sieci nowy kawałek z soundtracku remake'u „Hellraisera”. Posłuchajcie jak prezentuje się utwór „Blood Box”, który do filmu Hulu przygotował Ben Lovett („Dom nocny”).

Film będzie wierniejszą niż dotychczasowe wersje, ekranizacją materiału źródłowego, czyli noweli „Powrót z piekła” Clive'a Barkera. To reimaginacja klasycznego horroru opowiadająca o młodej kobiecie walczącej z nałogiem, która wchodzi w posiadanie starożytnej kostki. Nieświadoma swoich czynów przywołuje do świata ludzi cenobitów, sadystyczną grupę nadprzyrodzonych istot z innego wymiaru. W dreszczowcu zobaczymy żeńską wersję Pinheada, w którą wcieliła się Jamie Clayton („Sense8”). 

Film „Hellraiser” wyreżyserował David Bruckner, twórca znany widzom Netfliksa za sprawą filmu „Rytuał”. Scenariusz przygotowali Ben Collins i Luke Piotrowski. W filmie zagrali także: Brandon Flynn („Ratched”) Goran Visnjic („The Boys”) Drew Starkey („Outer Banks”) Adam Faison („Into the Dark”), Aoife Hinds („Normal People”), Selina Lo („Boss Level”) i Hiam Abbass („Blade Runner 2049”). Warto dodać, że produkcję ocenili już niektórzy krytycy. W chwili obecnej cieszy się ona w serwisie Rotten Tomatoes znakomitym wynikiem 91%.

Premierę filmu „Hellraiser” zapowiedziano już na 7 października. W Stanach Zjednoczonych produkcja zadebiutuje na platformie Hulu, a w Polsce trafi z kolei do serwisu Disney+.

zdj. Hulu