Nadchodzi zwiastun „Krzyku 6”? Mamy pierwszy kadr z obsadą nowego komedio-slashera

Do sieci wyciekła pierwsza fotka z „Krzyku 6”, przedstawiająca część głównej obsady tego dreszczowca. Kadr, na którym zobaczycie Hayden Panettiere (powracającą do roli Kirby z czwartej odsłony cyklu), Melissę Barrera, Jasmin Savoy Brown, Masona Goodinga, Jennę Ortegę i Dermota Mulroneya, ma pochodzić z debiutującego rzekomo już wkrótce zwiastuna. 

W szóstym „Krzyku”, czwórka bohaterów, która zdołała przetrwać ostatnią serię zabójstw Ghostface'a, pozostawi miasteczko Woodsboro za sobą z nadzieją na rozpoczęcie zupełnie nowego rozdziału. Akcja zostanie osadzona w Nowym Jorku. Produkcję reżyseruje Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett, którzy odpowiadają za ostatnią część.

Fotka przedstawiająca część głównej obsady filmu debiutowała w mediach społecznościowych za sprawą fanowskiego profilu na Twitterze, poświęconego serii komediowych horrorów. Autor posta sugeruje przy tym, że niedługo zobaczymy pierwszy zwiastun filmu. Rzućcie okiem

W filmie pojawią się też: Samara Weaving („Zabawa w pochowanego”), Tony Revolori („Grand Budapest Hotel”, „Spider-Man”), Jack Champion („Avatar: Istota wody”, „Avengers: Koniec gry”), Liana Liberato („Wrobiony”), Davyn Nekoda („Utopia Falls”), Josh Segarra („Mecenas She-Hulk”) oraz Henry Czerny („Mission: Impossible”). Spośród klasycznych gwiazd „Krzyku” w szóstej odsłonie cyklu pojawi się tylko Courtney Cox, jako dziennikarka Gale Weathers. W produkcji zabraknie Davida Arquette'a i Neve Campbell (która nie dołączyła do „szóstki” przez wzlgąd na zbyt niską gażę).

Seria slasherów powróci do kin dokładnie 10 marca 2023 roku.

zdj. Paramount