Nagle zrobiło się gorąco! Sydney Sweeney i Glen Powell w zwiastunie pikantnej komedii

Doczekaliśmy się pierwszej zapowiedzi filmu „Tylko nie ty”. Nowa komedia romantyczna, w której gorący duet stworzyli Sydney Sweeney i Glen Powell trafi do kin w grudniu i ma być jednym z największych hitów ostatnich miesięcy tego roku hitem.

Sydney Sweeney i Glen Powell w gorącej komedii „Tylko nie ty

Tylko nie ty” to komedia, w której główne role zagrali Sydney Sweeney znana najbardziej z występu w hitowym serialu „Euforia” oraz Glen Powell, który w zeszłym roku podbijał przestworza w kinowym superhicie „Top Gun: Maverick”. Film opowie o dwójce ludzi, którzy tak bardzo się nienawidzą, że nie mogą się bez siebie żyć. Akcja filmu rozgrywa się w Sydney, gdzie bohaterowie napotykają na wakacyjne perypetie. Muszą udawać parę zakochanych na jednym ze ślubów, co prowadzi do szeregu zabawnych zdarzeń, ale też konkluzji, że droga od nienawiści do miłości nie jest wcale taka długa.

Film zapowiadany jest jako niezwykle pikantna komedia. Produkcja otrzymała już kategorię wiekową R i ma nie stronić od nagości z udziałem odtwórców ról głównych. Reżyserią zajął się Will Gluck mający w swoim dorobki takie tytuły jak: „To tylko seks” czy „Łatwa dziewczyna”. W filmie zagrali także: Dermot Mulroney („Krzyk VI”), Alexandra Shipp („Tick, Tick... Boom!”), Rachel Griffiths („Sześć stóp pod ziemią”) czy Michelle Hurd („Ash kontra martwe zło”).

zdj. Sony Pictures