Nagość i przemoc w miłosnym horrorze z gwiazdą „Bodies Bodies Bodies”

Makabryczne love story z Amandlą Stenberg, gwiazdą „Bodies Bodies Bodies”, doczekało się oficjalnej klasyfikacji wiekowej. Film, którego dystrybucją zajmie się Paramount Pictures, trafi na ekrany kin z restrykcyjną kategorią R, co oznacza, że osoby niepełnoletnie będą mogły zobaczyć go tylko w obecności dorosłych opiekunów.

Nowy horror z kategorią wiekową R

Akcja „My Animal” rozgrywa się w małym miasteczku na północy USA. Główną bohaterką filmu jest Heather, nastoletnia buntowniczka i bramkarka w lokalnej drużynie hokejowej. Postać, w którą wciela się Bobbi Salvör Menuez („Biała dziewczyna”) zakocha się w nowo przybyłej do miasta dziewczynie – pociągającej, ale i udręczonej łyżwiarce (w tej roli pojawia się Amandla Stenberg). Wraz ze stopniowym pogłębianiem się relacji obu nastolatek, narastające pragnienia Heather zderzają się ze skrywanym przez nią mrocznym sekretem. Bohaterka walczy, by poskromić czającą się w niej bestię. 

Film doczekał się pierwszego pokazu podczas festiwalu filmowego Sundance i wkrótce po tym został zakupiony przez Paramount Pictures. Teraz dowiedzieliśmy się, że amerykańskie organizacja MPAA zdecydowała się nadać filmowi kategorię wiekową R. W uzasadnieniu postanowienia napisano, że w „My Animal” znalazły się sceny erotyczne, nagość, sceny przedstawiające przyjmowanie narkotyków, przemoc i wulgarny język.

Przypomnimy, że za kamerą stanęła debiutująca reżyserka Jacqueline Castel. Napisaniem scenariusza zajęła się Jae Matthews, wokalistka zespołu Boy Harsher. Data premiery filmu nie została jeszcze ujawniona

Źródło: Bloody Disgusting / zdj. Paramount Pictures