Najlepszy polski thriller od lat? Magdalena Koleśnik w pełnym napięcia zwiastunie filmu „Ukryta sieć”

Monolith udostępnił nowy zwiastun polskiego thrillera pt. „Ukryta sieć” z Magdaleną Koleśnik („Sweat”, „Kruk”) w roli głównej. Produkcja jest pełnometrażową adaptacją pierwszego tomu z bestsellerowego cyklu kryminałów Jakuba Szamałka. Sprawdźcie, jak zapowiada się tytuł, który trafi do naszych kin tej jesieni.

Jest materiał na kinowy hit. O czym opowie thriller „Ukryta sieć”?

Julita wie, że dobry news jest w cenie i z dnia na dzień może zrobić z niej gwiazdę mediów. Choć prawda jest niebezpieczna, młoda dziennikarka podejrzewa, że pewien celebryta odszedł z tego świata z czyjąś pomocą, a nie na skutek wypadku. Im więcej znaków wskazuje, by odpuścić, tym bardziej dziewczyna wnika w sieć intryg i kłamstw.

Każdy krok ma swoje konsekwencje, bo obserwuje ją ktoś, kto może pozyskać jej najskrytsze tajemnice i jednym kliknięciem zburzyć jej świat. Nieznany przeciwnik jest bezwzględny, a najbliższych sprzymierzeńców Julita znajduje w rodzinie. Okazuje się jednak, że śledztwo dotyczy zaledwie wierzchołka góry lodowej, a to, co pod spodem, może wstrząsnąć nie tylko światem jej bliskich, ale całym krajem.

Sprawdź też: LEGENDA polskiej literatury trafi do kin już w sierpniu. Poznajcie bohaterów wyczekiwanej ekranizacji

Kiedy premiera filmu „Ukryta sieć”? Kogo zobaczymy na ekranie?

Wraz z Koleśnik w „Ukrytą sieć” wplątani zostaną również m.in. Andrzej Seweryn („Ostatnia rodzina”) i aktorskie objawienie ostatnich lat, czyli Piotr Trojan („25 lat niewinności”, „Johnny”). Film wyreżyserował Adam Adamski mający na koncie thriller „Eastern” z 2019 roku. Nad scenariuszem wraz z autorem pierwowzoru pracował natomiast Łukasz M. Maciejewski („Najmro”, „Król”).
 
Ukrytą sieć” zobaczymy w kinach dokładnie 1 września. Przypomnijmy, że data premiery została mocno przełożona na początku tego roku, gdyż pierwotnie obraz miał trafić na duży ekran 10 marca
 
Źródło i zdj. Monolith