Najlepszy serial o dinozaurach powrócił i znowu zachwyca!

Serialowy tydzień zaczynamy w tym tygodniu od wyjątkowo mocnego uderzenia i nie chodzi tylko o premierę nowego odcinak „Sukcesji”. W poniedziałek z drugim sezonem na platformę Apple TV+ powrócił też uwielbiany przez widzów serial dokumentalnyPrehistoryczna planeta”.

Dinozaury wracają na Apple TV+. Premiera 2. sezonu „Prehistorycznej planety

Ten niezwykły serial dokumentalny stworzony przez Jona Favreau i producentów „Zielonej planety” zabiera nas 66 milionów lat wstecz, gdy dostojne dinozaury i inne niesamowite stworzenia chodziły, pływały i latały po naszej planecie. Serial emitowany na platformie Apple TV+ w nowatorski sposób pozwala nam podziwiać cuda natury, które zafascynowały widzów pierwszy raz w latach 90. za sprawą „Parku Jurajskiego” w reżyserii Stevena Spielberga.

Podobnie, jak w przypadku pierwszego sezonu, nowe odcinki „Prehistorycznej planety” będą trafiały codziennie na platformę Apple TV+. W serwisie pojawił się dzisiaj pierwszy epizod, drugi zobaczymy już jutro, trzeci w środę itd. Na cały sezon złoży się 5 odcinków.

Sprawdź też: Te seriale podbijają teraz Apple TV+. Możecie je obejrzeć za darmo!

Drugi sezon debiutujący właśnie w serwisie Apple TV+ przedstawia widzom kilka nowych dinozaurów takich jak Tarchia, jeden z największych Ankylozaurów, ale nie zabraknie przy tym wracających na ekran ulubieńców fanów, takich jak chociażby Tyranozaur. Narratorem serii jest Sir David Attenborough, popularyzator wiedzy przyrodniczej znany ze swej pracy nad takimi produkcjami jak „Planeta Ziemia” czy „Błękitna planeta”. Muzykę do serialu ponownie stworzył Hans Zimmer („Mroczny Rycerz”, „Diuna”). Drugi sezon „Prehistorycznej planety” składający się z pięciu odcinków zadebiutuje 22 maja na platformie Apple TV+.

zdj. Apple TV+