Największy kinowy HIT roku w końcu pojawi się online! To film o Super Mario

Ponad dwa miesiące po premierze w kinach na mały ekran zawita w Polsce najbardziej dochodowa produkcja tego roku. Doczekaliśmy się w końcu wyznaczenia daty premiery „Super Mario Bros. Film” w ramach cyfrowej dystrybucji.

Super Mario Bros. Film” w końcu będzie można obejrzeć w Polsce w domu

Super Mario Bros.” zawitał do polskich kin z dużym opóźnieniem względem premiery w USA i jeszcze większego opóźnienia doczekamy się w przypadku premiery na rynku VOD. W amerykańskich kinach widzowie mogli oglądać filmowe przygody Mario od 5 kwietnia, a w Polsce musieliśmy czekać prawie dwa miesiące dłużej (51 dni). W naszym kraju popularny bohater zameldował się na dużym ekranie dopiero 26 maja. W Polsce do kin mogliśmy więc wybrać się na film już jakiś czas po tym, jak w USA produkcja zadebiutowała w cyfrowej dystrybucji, było to bowiem dokładnie 15 maja. Teraz ujawniono już, że w naszym kraju „Super Mario Bros. Film” trafi do serwisów VOD dokładnie 10 sierpnia – 76 dni po debiucie na dużym ekranie.

Preorder na film wystartował niedawno w ofercie sklepu iTunes. „Super Mario Bros. Film” pojawi się w rozdzielczości 4K z systemem obrazu Dolby Vision i oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos. Od 10 sierpnia będzie też dostępny w innych polskich serwisach VOD. W kinach film zebrał aż 1,34 mld dolarów i wszystko wskazuje na to, że do końca uda mu się utrzymać prowadzenie w tegorocznym rankingu.

zdj. Universal Pictures