Następny film z cyklu „Paranormal Activity” zadebiutuje na Halloween!

Studio Paramount Pictures ujawniło, kiedy fani serii „Paranormal Activity” mogą spodziewać się debiutu kolejnej części. Choć wciąż nie otrzymaliśmy konkretnej daty, produkcja zapowiadana jako reboot cyklu dreszczowców found footage ma zadebiutować na platformie Paramount+ idealnie na tegoroczne Halloween

Wraz z nowym rozdziałem serii, na platformę streamingową Paramountu trafi film dokumentalny poświęcony franczyzie, która rozpoczęła się w 2007 roku. Przypomnijmy, że za scenariusz siódmegoParanormal Activity” odpowiadają Christopher Landon, reżyser filmu „Śmierć nadejdzie dziś” i scenarzysta poprzednich czterech odsłon serii. Reżyserią zajął się Will Eubank pracujący ostatnio przy filmie „Głębia strachu” z Kristen Stewart w roli głównej.

Wśród producentów filmu znaleźli się Jason Blum ze studia Blumhouse i Oren Peli, scenarzysta i reżyser pierwszej części z 2007 roku pracujący również przy kolejnych odsłonach. W rolach głównych zobaczymy Emily Bader, Rolanda Bucka III, Dana Leppera i Henry'ego Ayersa-Browna.

Paranormal Activity” zakończyło się 2015 roku wraz z „Innym wymiarem”, szóstą, kiepsko ocenianą częścią, w reżyserii Gregory'ego Plotkina. Żadne szczegóły na temat fabuły nie zostały ujawnione, ale nowa część opisywana jest jako gruntowne przeobrażenie serii.

źródło: Screen Rant / zdj. Paramount Pictures