Natalie Martinez zastąpi Anę Villafañe w następnym serialu od twórcy „Teda Lasso”

Twórcy serialu „Bad Monkey” znaleźli zastępstwo dla wypisanej niedawno z obsady Any Villafañe. W przewidzianą dla niej postać w serii szykowanej przez Bill Lawrence'a („Ted Lasso”) wcieli się Natalie Martinez („Klucz do wieczności”, „Władza”).

„Bad Monkey” bazuje na powieści Carla Hiaasena z 2013 roku pod tym samym tytułem i opowiada historię Andrew Yancy'ego (Vaughn), byłego detektywa pracującego aktualnie jako urzędnik sanepidu na południu Florydy. Odcięta ręka znaleziona przez turystę podczas wędkowania wciąga ponownie bohatera w świat chciwości i korupcji, który sieje niszczenie ziemi i środowiska zarówno na Florydzie, jak i na Bahamach. Przypomnijmy, że w obsadzie są już między innymi Vince Vaughn, Michelle Monaghan, Alex Moffat oraz Jodie Turner-Smith.

Moffat wcieli się w antagonistę produkcji, Evana Shooka, nieznośnego dewelopera z Maryland, który kupił ziemię obok Andrew Yancy'ego na zacisznym cyplu w Big Pine Key. Mężczyzna jest w trakcie opracowywania odrażającego projektu domu, który jest obrazą dla ekologicznej wrażliwości Yancy'ego. Bohater grany przez Vaughna czyni to swoją misją, by pokrzyżować plany Shooka i desperacko próbuje znaleźć kupca na swoją posiadłość. Martinez zagra w „Bad Monkey” Rose, lekarkę sądową z Miami, która przyłącza się do planu Yancy'ego. Aktorka zastąpi Villafañe, która miała okazać się za młodym wyborem do tej roli.

Serial będzie debiutował w ofercie platformy streamingowej Apple TV+. Lawrence pełni funkcję scenarzysty i producenta wykonawczego za pośrednictwem swojej firmy Doozer Productions.

Źródło: Deadline / Zdj. Focus