Negan i Maggie coraz bliżej Nowego Jorku. Data premiery i nowy teaser „The Walking Dead: Dead City”

Poznaliśmy konkretną datę premiery nowego serialu o przygodach bohaterów „The Walking Dead”. Spin-off postapokaliptycznej sagi AMC poświęcony Neganowi (Jeffrey Dean Morgan) i Maggie (Lauren Cohan) zadebiutuje pod sam koniec wiosny. Jednocześnie w sieci ukazał się nowy teaser.

Akcja serialu o pełnym tytule „The Walking Dead: Dead City” osadzona została po wydarzeniach z głównej serii. Zobaczymy, jak Negan i Maggie trafią do Nowego Jorku, gdzie na postapokaliptycznym Manhattanie, wyspie od dawna odciętej od dostępu do stałego lądu, odkryją nie tylko tłumy żywych trupów – spotkają też tych, którzy zdołali uczynić Nowy Jork swoim własnym światem, pełnym anarchii, niebezpieczeństw, piękna i koszmarów.

Choć wcześniej mówiło się o premierze serialu jeszcze w przyszłym miesiącu najnowsze wieści, tym razem oficjalnie od AMC, wskazują na debiut pod koniec wiosny. Dokładny termin emisji w ramach amerykańskiej stacji to 18 czerwca tego roku. Możemy założyć, że jakiś czas po tym serial będzie można znaleźć w polskiej ofercie Disney+. 

Za spin-off odpowiada Eli Jorné („The Walking Dead”). Na serię ma złożyć się sześć odcinków.

źródło i zdj. AMC