Netflix coraz bliżej realizacji 4. sezonu „Sex Education”. Asa Butterfield potwierdza termin zdjęć

Ujawniony podczas ubiegłorocznej, pierwszej odsłony Netflix Tudum czwarty sezon „Sex Education” w końcu znalazł się na realizacyjnym celowniku streamera. Według nowej rozmowy z Asą Butterfieldem, grającym w serialu postać Otisa Milburna, zdjęcia do serialu mają rozpocząć się jeszcze tego lata.

Aktor wspomniał o następnej odsłonie „Sex Education” podczas wywiadu z serwisem Discussing Film. Choć rozmowę poświecono przede wszystkim czarnej komedii „Flux Gourmet” w reżyserii i według scenariusza Petera Stricklanda, Butterfield potwierdził że jeszcze w przeciągu najbliżych trzech miesięcy planuje znaleźć się na planie czwartego sezonu. Zdjęcia do popularnego dramatu Netfliksa odbędą się w Walii.

Sprawdź też: „Książęta” powrócą jeszcze w tym roku. Netflix ujawnił termin premiery 2. sezonu teen drama ze Szwecji

Przypomnijmy, że trzecia seria „Sex Education” debiutowała na platformie streamingowej we wrześniu ubiegłego roku. Na ostatni sezon złożyło się osiem odcinków, które reżyserowali Runyararo Mapfumo i Ben Taylor. W obsadzie czwartej odsłony produkcji powrócą też między innymi Gillian AndersonNcuti Gatwa i Emma Mackey. Termin premiery w ofercie streamera nie został jeszcze ujawniony.

źródło: Discussing Film / zdj. Netflix