Netflix pokaże w końcu jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów erotycznych

W czerwcu Netflix będzie miał do zaoferowania widzom mnóstwo swoich oryginalnych produkcji, ale oferta streamingowego giganta zostanie wzbogacona także o kilka głośnych filmów na licencji. Jednym z nich będzie budzący swego czasu spore kontrowersje w Polsce film „Dziewczyny z Dubaju”.

Dziewczyny z Dubaju” trafią w czerwcu na Netflix

Pod koniec 2021 roku w polskich kinach rządziły „Dziewczyny z Dubaju” wyreżyserowana przez Marię Sadowską. Film nawiązujący do słynnego skandalu z udziałem polskich modelek na Bliskim Wschodzie okazał się jednym z największych hitów ostatnich lat i przyciągnął do kin ponad 1 mln widzów. W czerwcu produkcja zawita w końcu do oferty platformy Netflix. Aktualnie w streamingu „Dziewczyny z Dubaju” można oglądać wyłącznie za pośrednictwem serwisu Canal+ Online, ale zmieni się to już 14 czerwca, kiedy film stanie się dostępny dla widzów Netfliksa.

Sprawdź też: Borys Szyc w nowym serialu od SkyShowtime! Oto zwiastun „Warszawianki”.

Film opowiada historię Emi, młodej, ambitnej dziewczyny od lat marzącej o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to na zlecenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…

W obsadzie produkcji znaleźli się: Paulina Gałązka („Juliusz”, „Kobieta sukcesu”), Giulio Berutti („Walking on sunshine”, „Monte Carlo”, „Piekło Gabriela”), Katarzyna Sawczuk („Jak zostać gwiazdą”, „Córki dancingu”), Olga Kalicka („Rodzinka.pl”), Anna Karczmarczyk („Galerianki”, „Pitbull. Nowe porządki”), Katarzyna Figura („7 uczuć”, „Panie Dulskie”), Jan Englert („Bogowie”, „Lejdis”), Beata Ścibakówna („Układ zamknięty”), Józef Pawłowski („Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Miasto 44”), Iacopo Ricciotti („Giorno di gloria”, „Il giorno della patata”, „Way Back Home”), Andrea Preti („Un nemico che ti vuole bene”), Luca Molinari („The Lady from the Sea”).

 

zdj. Netflix