Netflix pokazuje nowy film w świecie „Wiedźmina”. Tak wypada nowa wersja Geralta

Netflix rozszerzył uniwersum swojego „Wiedźmina” o kolejną produkcję. Streamingowy gigant pokazał właśnie zwiastun filmu „The Witcher: Sirens of the Deep”. Jak zapowiada się produkcja zabierająca nas ponownie do świata Geralta, Ciri i Yennefer? Zobaczcie sami.

Nowy film w świecie „Wiedźmina”. O czym opowie produkcja Netfliksa?

Film „Sirens of the Deep” to drugi tego typu spin-off „Wiedźmina” przygotowany przez Studio Mir, które odpowiadało za „Zmorę Wilka” opowiadającą o wczesnych przygodach wiedźmina Vesmeria. Zgodnie z zapowiedzią pierwszy zwiastun filmu został zapowiedziany w tym tygodniu na wydarzeniu Netflix Geeked Week.

Film ma przedstawić na ekranie historię znaną z opowiadania „Trochę poświęcenia”, które znalazło się w drugim zbiorze historii Andrzeja Sapkowskiego, czyli „Mieczu przeznaczenia”. To opowieść o jednej z pierwszych przygód Geralta i trubadura Jaskra. Wiedźmin przyjmuje zadanie skomunikowania się z syreną Sh'eenaz, będącą obiektem westchnień księcia z nadmorskiego miasta Bremervoord. Podczas wypełniania zlecenia duet krzyżuje szlaki z charyzmatyczną poetką Essi Daven, w którą wcieliła się Christina Wren („Człowiek ze stali” czy „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”). W oryginalnej wersji językowej głosu Geraltowi użyczył Doug Cockle.

Premierę filmu „Sirens of the Deep” zaplanowano na koniec 2024 roku.

zdj. Netflix