Netflix pokazuje seriale Warnera, których nie ma na HBO Max. Będzie ich jeszcze więcej

Na Netflix trafiły właśnie kolejne seriale należące do studia Warner Bros. Od dzisiaj w ofercie streamingowego giganta znajdziecie chociażby „Ligę Sprawiedliwych” i „Porę na przygodę!”. Nie oznacza to jednak wcale końca przejmowania tytułów HBO i Cartoon Network przez Netfliksa. Zapowiedziano kolejne produkcje, które w najbliższych tygodniach pojawią się w ofercie serwisu.

Scooby-Doo”, „Liga Młodych” i inne hity Warnera trafią na Netflix

Netflix nie ustaje w dorzucaniu do swojego katalogu seriali należących do studia Warner Bros. Od dzisiaj na platformie możecie obejrzeć między innymi pierwszy sezon animowanej produkcji Liga Sprawiedliwych, która do tej pory nie była dostępna w Polsce w streamingu. Serial emitowany w latach 2001-2004 doczekał się w sumie dwóch serii liczących sobie po 26 odcinków. Pierwszy z nich jest w całości dostępny od dzisiaj na Netfliksie z polskim dubbingiem znanym z Cartoon Network.  Swoją premierę mają dzisiaj także pierwsze cztery sezony serialu Pora na przygodę” obecnego w ofercie HBO Max (10 sezonów). Co warto zauważyć, Netflix zaoferował swoim widzom kompletne cztery serie po 26 odcinków, tymczasem w ofercie serwisu Warnera serie nie są pełne i w każdej z nich brakuje kilku epizodów.

Na tym się jednak nie skończy i Netflix nadal będzie zasypywał swoich użytkowników popularnymi animowanymi serialami należącymi do Warnera. Wśród nich znajdą się też następne tytuły, których próżno obecnie szukać w ofercie serwisu HBO Max. Na 21 listopada zapowiedziano premiery choćby takich popularnych i cieszących się uznaniem wśród widzów serii jak „Scooby-Doo i brygada detektywów” czy „Liga Młodych”. Dodatkowo w ofercie pojawią się też nowe „Zwariowane melodie”, „Steven Universe” i zapowiedziany już wcześniej „Batman: The Animated Series”. Najpopularniejszy serial animowany o Mrocznym Rycerzu miał debiutować na Netfliksie już 26 września, ale z jakiegoś powodu jego debiut został przesunięty na końcówkę listopada.

animowane seriale warnera na netflix-min.jpg

zdj. Lacey Barton / depositphotos