Netflix przypomina o premierze „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”. Posłuchajcie ścieżki dźwiękowej

Parę dni przed oficjalną premierą kolejnej odsłony „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną” na Netfliksie, w sieci pojawił się nowy utwór ze ścieżki dźwiękowej do filmu. Jego autorem jest Colin Stetson, czyli kompozytor znany ze znakomitej oprawy do dreszczowca „Dziedzictwo. Hereditary”.  

Opis fabuły nowej „Teksańskiej masakry”. Kiedy premiera? 

Melody (Sarah Yarkin), jej nastoletnia siostra Lila (Elsie Fisher) i ich przyjaciele — Dante (Jacob Latimore) i Ruth (Nell Hudson) — przeprowadzają się do miasteczka Harlow w Teksasie, aby rozkręcić nowy, idealistyczny biznes. Jednak ich sen szybko zmienia się w koszmar na jawie, gdy przypadkiem zakłócają spokój obłąkanego seryjnego mordercy, którego przesiąknięta krwią spuścizna wciąż prześladuje okolicznych mieszkańców. Takich jak Sally Hardesty (Olwen Fouéré) — jedyna ocalała z teksańskiej masakry piłą mechaniczną w 1973 roku, której marzy się zemsta.

Film będący kontynuacją klasycznego horroru z 1974 roku wyreżyserował David Blue Garcia („Tejano”), a scenariusz napisał Chris Devlin. Premierę widowiska „Teksańska masakra piłą mechaniczną” zaplanowano na 18 lutego 2022 roku

zdj. Netflix