Netflix ujawnia datę premiery horroru „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”

W październiku na platformie Netflix zadebiutuje kontynuacja polskiego horroru „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Kiedy produkcja dostępna będzie dla widzów?

Netflix zamówił realizację drugiej części polskiego slashera, „W lesie dziś nie zaśnie nikt” już na kilka dni po premierze pierwszej części w marcu tego roku. Dzisiaj poznaliśmy dokładną datę premiery. Produkcja „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” trafi do oferty serwisu Netflix dokładnie 27 października.

Głównym bohaterem filmu jest Adaś (Mateusz Więcławek), młody, samotny, nieszczęśliwy policjant z małej wsi na Podlasiu. Ignorowany przez swoich kolegów oraz piękną i niezwykle pewną siebie Wanessę (Zofia Wichłacz), nieśmiały chłopak szuka swojego miejsca na świecie. W sequelu poznamy również dalsze losy Zosi (Julia Wieniawa), która pokaże zupełnie nowe i zaskakujące oblicze.

Film wyreżyserował twórca oryginału, Bartosz M. Kowalski odpowiadający także za scenariusz wspólnie z Mirellą Zaradkiewicz. W rolach głównych wystąpili: Mateusz Więcławek, Julia Wieniawa, Zofia Wichłacz, Andrzej Grabowski, Wojciech Mecwaldowski, Izabela Dąbrowska, Sebastian Stankiewicz, Robert Wabich.

zdj. Netflix