Netflix zamawia finałowy sezon „Ozark”

Saga rodziny Byrde'ów doczekała się oficjalnego przedłużenia. Netflix właśnie podjął decyzję o wznowieniu serialu „Ozark” na czwarty, a zarazem finałowy sezon. 

Dramat, w którym główne role grają Jason Bateman, Laura Linney i Julia Garner powróci tym razem z aż czternastoma nowymi odcinkami. Ze względu na większą ilość epizodów, sezon zostanie podzielony na dwie części.

Niestety na ten moment nie wiemy kiedy możemy spodziewać się debiutu pierwszej połowy serii, ale nieoficjalnie mówi się, że data premiery w roku 2021 należy do bardzo optymistycznej prognozy. 

Produkcja Netfliksa opowiada o doradcy finansowym z Chicago, który wraz z żoną oraz dwójką dzieci przenosi się do tytułowego miasteczka Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać pół miliarda dolarów w ciągu pięciu lat, by udobruchać szefa kartelu narkotykowego.

Byrdowie zaczynają grę o najwyższą stawkę. Sytuacja wokół kasyna Missouri Belle robi się coraz bardziej napięta. Marty i Wendy próbują za wszelką cenę zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie, nie rezygnując przy tym z profitów, jakie daje im rosnące w siłę przestępcze imperium.

Trzeci sezon serialu zadebiutował na Netfliksie 27 marca. W głównych rolach powrócili: Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz i Skylar Gaertner.

źródło: Netflix