Netflix zapowiada 3. sezon serialu „Top Boy”. Kiedy ruszają zdjęcia?

Parę tygodni temu na Netfliksie debiutował drugi sezon popularnego brytyjskiego serialu kryminalnego „Top Boy”. Nie trzeba było długo czekać, by streamer zapewnił widzów, że w przygotowaniach znajduje się już sezon trzeci. Wraz z nową zapowiedzią poznaliśmy przybliżony termin rozpoczęcia produkcji

Drugi sezon brytyjskiej produkcji opowiadającej o narkotykowej wojnie pomiędzy dilerami w jednej z dzielnic Londynu, będzie w istocie jej czwartym rozdziałem. Pierwsze dwie serie serialu emitowane były w 2011 i 2013 roku na Channel 4. W 2017 roku ogłoszono, że Netflix zamówił realizację nowego cyklu. W jej produkcję zaangażował się twórca oryginalnych odcinków, Ronan Bennet.

W głównych rolach w nowych odcinkach powrócili Ashley Walters i Kane Robinson jako Dushane i Sully. Pozostałe role zagrali Micheal Ward, Simbi Ajikawo, David Omoregie i Shone Romulus.

Wraz z zamieszczeniem na swoim kanałe oficjalnego ogłoszenia realizacji trzeciego sezonu, dowiedzieliśmy się też, że następna seria „Top Boya” będzie już ostatnią. Prace na planie finałowego sezonu mają ruszyć latem tego roku.

 

Zdj. Netflix