Netflix zapowiada oryginalną adaptację mangi „One Piece”. Oto pierwsze grafiki z serialu live-action

Netflix pokazał w sieci plakat i pierwszy kadr z aktorskiej serii „One Piece”, opartej na kultowej mandze autorstwa Eiichira Ody. Rzućcie okiem jak zapowiadająca sie przygody załogi Słomkowego Kapelusza, pod wodzą kapitana Luffy'ego. Premiera odbędzie się w tym roku.

W serii aktorskiej Netfliksa pojawiają się Iñaki Godoy („Go, Youth!”), Mackenyu („Pacific Rim: Rebelia”), Emily Rudd („Ulica strachu”), Jacob Romero Gibson („Greenleaf”) i Taz Skylar („Boiling Point). Godoy wcieli się we wspomnianego kapitana Monkeya D. Luffy'ego. Mackenyu zobaczymy w roli Roronoi Zoro. Rudd zagra Nami, zaś Gibson i Skylar wcielą się odpowiednio w Usoppa i Sanjiego.

Oryginalna manga Eiichira Ody, która w Polsce ukazywała się w formie dwumiesięcznika nakładem wydawnictwa J.P. Fantastica, opowiada historię młodego chłopaka, który marzy o tym, by zostać królem piratów i odnaleźć tytułowy skarb. Na serię złoży się dziesięć odcinków. Warto dodać, że „One Piece” ma już na koncie dwudziestosezonową adaptację w formie anime oraz ponad tuzin pełnometrażowych filmów animowanych.

One-Piece-Netflix 2.JPG

zdj. Netflix