Netflix zapowiada seriale i filmy akcji. Zatwierdzał je sam Arnold Schwarzenegger

Netflix ma nowego szefa od widowisk akcji. Arnold Schwarzenegger podjął się nowego zadania i będzie czuwał nad tym, aby serialowe i filmowe widowiska akcji były wystarczająco DUŻE. W nowej zapowiedzi legendarny aktor zapowiada nie tylko swój nowy serial, ale też wiele innych nowości.

Wysyp filmów i seriali akcji od Netfliksa

Wśród zapowiedzianych tytułów znalazły się takie produkcje jak „Who Is Erin Carter?” z datą premiery wyznaczoną na 24 sierpnia, a także wcześniej ujawnione premiery: „Fubar” (25 maja), „Arnold” (7 czerwca); „Bloodhound” (9 czerwca), Wiedźminsezon 3 (29 czerwca) i Lupinczęść 3 (5 października) oraz „Blood & Gold” (26 maja), „Tyler Rake 2” (16 czerwca); „iNumber Numer” (23 czerwca), „The Out-Laws” (7 lipca); „Nie otwieraj oczu: Barcelona” (14 lipca), „They Cloned Tyron” (21 lipca), „Heart of Stone” (11 sierpnia).

Sprawdź też: SkyShowtime zapowiada serialowe i filmowe premiery! Mnóstwo nowości na 2023 rok.

Who Is Erin Carter?” to nowy serial, za którego stworzenie jako współautorka, showrunnerka i producentka odpowiada Lauren Schmidt Hissrich pracująca przy serialowym „Wiedźminie”. Bohaterką jest Erin – mama, żona i nauczycielka mieszkająca w Hiszpanii. Z pozoru zwyczajna pani domu okazuje się twardą wojowniczką, co ujawnia przez przypadek pewien napad w supermarkecie. Okazuje się, że Erin najwyraźniej nie jest tym, za kogo się podaje. Rodzi się teraz pytanie, jak daleko się posunie, by ukryć swoją prawdziwą tożsamość? W obsadzie są Evin Ahmad, Sean Teale, Indica Watson, Pep Ambros, Douglas Henshall

Michelle Yeoh gwiazdą serialu „The Brothers Sun” od Netfliksa

Netflix pokazał też pierwsze zdjęcie z serialu The Brothers Sun”, który zabierze nas do świata tajpejskich gangsterów.

Tłem dla wydarzeń w „The Brothers Sun” będzie Los Angeles oraz Tajwan. Seria licząca osiem odcinków śledzić będzie losy Charlesa Suna (w tej roli Justin Chien), gangstera z Tajpej, który prowadzi żywot bezwzględnego zabójcy. Kiedy jego ojciec zostaje zastrzelony przez tajemniczego mordercę, Charles musi wyjechać do Los Angeles, aby chronić swoją matkę Ellen i nieświadomego niczego młodszego brata Bruce'a.

Serial „The Brothers Sun” opisywany jest jako połączenie kina akcji, czarnej komedii oraz...rodzinnej telenoweli. Twórcami produkcji są Byron Wu oraz Brad Falchuk, który znany jest z pracy nad „American Horror Story”. Na stanowisku reżysera obrazu znalazł się Kevin Tancharoen, twórca poszczególnych odcinków do takich seriali jak „Księga Bobby Fetta”, „Flash” czy „Iron Fist”.

W obsadzie nowego projektu Netfliksa znaleźli się także m.in. Sam Song Li, Highdee Kuan, Joon Lee, Alice Hewkin, Jon Xue Zhang, Jenny Yang, Madison Hu oraz Rodney To.

xmx5prvi-min.jpg

ec7gnyek-min.jpg

zdj. Netflix