Netflix znowu zaskakuje. Pokaże kolejne seriale konkurencyjnych platform

Netflix zaczyna coraz mocniej stawiać na powiększanie swojego katalogu za sprawą seriali oryginalnych innych dostawców. W sierpniu streamingowy gigant będzie pokazywał polskim widzom kolejne seriale, które do tej pory kojarzone były z konkurencyjnymi serwisami.

Seriale Żmijowisko” i „Młody Sheldon” trafią na Netflix!

Wraz z początkiem sierpnia na platformę Netflix trafiły wszystkie sezony serialu Niepewne”, oryginalnej produkcji HBO. Jest to pierwszy z wielu tytułów, które będą trafiały do oferty serwisu za sprawą umowy, którą Netflix podpisał z Warnerem. Na 15 sierpnia zapowiedziano debiut serialu „Gracze”, a w przyszłości do katalogu mają trafić też: „Sześć stóp pod ziemią”, „Pacyfik”, a także „Kompania braci”.

Sprawdź też: „Barbie”, czyli lalka warta miliard dolarów. „Oppenheimer” pokonany przez megalodona.

mlody sheldon na netflix-min.jpg misja afganistan na netflix-min.jpg

Teraz okazało się, że streamingowy kolos sięga po kolejne serialowe tytuły kojarzone do tej pory z konkurencyjnymi platformami. Na 30 sierpnia zapowiedziano premierę polskiego serialu „Żmijowisko”, tytułu wyprodukowanego przez CANAL+ i dostępnego do tej pory wyłącznie w ramach serwisu streamingowego CANAL+ Online. Drugą, nieco starszą produkcją stworzoną jeszcze w czasach Cyfry+, która trafi do serwisu, będzie serial „Misja Afganistan”. Premierę zapowiedziano już na 24 sierpnia.

Dodatkowo niedługo na Netfliksie ma pojawić się też serial „Młody Sheldon”. Prequel „Teorii wielkiego podrywu” emitowany był do tej pory w Polsce wyłączenie na platformie HBO Max.

Serial „Żmijowisko” opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska „Żmijowisko”. Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania.

zdj. Rafael Henrique / Depositphotos