Nicholas Hoult zagra w nowej części „Mission: Impossible”

Do obsady filmu „Mission: Impossible 7” dołączył właśnie aktor Nicholas Hoult, który w zeszłym roku do ostatniej chwili walczył o rolę nowego Batmana z Robertem Pattinsonem. Fanom komiksowego kina aktor znany jest z ostatnich filmów o X-Menach, w których wcielał się w Bestię. Mogliśmy oglądać go także w filmach „Mad Max: Na drodze gniewu” oraz „Tolkien”.

Szczegóły na temat bohatera, którego zagra Nicholas Hoult, nie są znane, ale plotki sugerują, że aktor wcieli się w nowego złoczyńcę.

Wcześniej angaż do produkcji otrzymali: Shea Whigham, francuska aktorka Pom Klementieff, która w filmach Marvela wciela się w Mantis oraz Hayley Atwell znana fanom MCU jako Agentka Carter.

Za siódmą i ósmą część serii „Mission: Impossible” będzie odpowiedzialny Christopher McQuarrie, który zajmie się zarówno ich scenariuszem, jak i reżyserią. Szczegóły na temat fabuły kolejnych odsłon Mission: Impossible nie zostały jeszcze ujawnione, ale wiemy na pewno, że w głównej roli w filmach powróci Tom Cruise. W obsadzie siódmej odsłony do swojej roli z poprzednich części powróci także Rebecca Ferguson.

Siódmy film z serii Mission: Impossible ukaże się 23 lipca 2021 roku, a ósma część trafi na ekrany kin 5 sierpnia 2022 roku. Prace na planie dwóch kolejnych odsłon mają być prowadzone jednocześnie, tak aby uniknąć długiej przerwy pomiędzy kolejnymi premierami. Aktorzy rozpoczną prace nad filmami jeszcze w tym roku.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. Fox Searchlight Pictures